اخبار سیاسی

گروسی: آگاه شدیم 27 دوربین در ایران قطع خواهد شد، این مسئله اگر حل نشود، ضربه ای مرگبار خواهد بود

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در اظهاراتی قصد ایران مبنی بر قطع بعضی از دوربین های نظارتی این آژانس در سایت های هسته ایش را چالشی جدی برای کار دیده بان هسته ای سازمان ملل در این کشور خواند.

24 تیر 1401

افتتاح رویداد تبریز 2018 در فروردین ماه سال آینده

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار داشت؛ باید به گونه ای برنامه ریزی کرد که هزینه هایی که در رویداد تبریز 2018 می گردد، باعث کسب عایدی و افزایش جذب گردشگری گردد.

20 تیر 1401

ثبت نام وام مستأجران به زودی شروع می گردد

وزیر راه و شهرسازی گفت که بین 40 هزار تا 70 هزار میلیارد تومان برای ودیعه مسکن دهک های پایین پیش بینی شده که به زودی مردم می توانند در سامانه ثبت نام نمایند.

18 تیر 1401

امضای قرارداد مدیریت طرح تامین 2 هزار دستگاه واگن مترو در آینده نزدیک

رئیس هیات عامل ایدرو در بازدید از نهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی از امضای قرارداد مدیریت طرح تامین 2 هزار دستگاه واگن مترو در آینده ای نزدیک اطلاع داد.

16 تیر 1401

پارک علم و فناوری البرز به شبکه ملی فن بازار کشور پیوست

معاون فناوری پارک علم و فناوری البرز از امضای تفاهم نامه ای چهارجانبه بین پارک علم و فناوری البرز، صندوق پژوهش و فناوری استان البرز، شبکه ملی فن بازار ملی ایران و کارگزاری نوویراتک اطلاع داد.

6 تیر 1401

سخنگوی دولت اخبار منتشر شده درباره انتصابات وزارت کار را تکذیب کرد

سخنگوی دولت تاکید نمود که وزیر کار در طرح ساماندهی صندوق ها مورد تقدیر رییس جمهور قرار گرفته است.

5 تیر 1401

جلسه مشترک دولت و مجلس یکشنبه برگزار می گردد

معاون پارلمانی دولت از برگزاری جلسه مشترک بین دولت و مجلس به میزبانی دولت اطلاع داد.

20 خرداد 1401

تخصیص بودجه برای تامین رایگان کتب درسی در منطقه ها محروم

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (دوشنبه) منابعی را برای تامین رایگان کتب درسی در منطقه ها محروم در سال 1401 در نظر گرفتند.

17 خرداد 1401

هدف مذاکرات صلح ریاض تجاوز و محاصره شدیدتر است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن گفت: مردم یمن از ابتدای تجاوز همه توطئه های دشمن را خنثی کرده اند و آمریکایی ها و انگلیسی ها پشت این توطئه هستند.

16 خرداد 1401

هیرکانیان هزاران سال تاریخ تکاملی انسان و ترکیب فرهنگ و طبیعت است

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، هیرکانیان هزاران سال تاریخ تکاملی انسان و ترکیب فرهنگ و طبیعت است.

16 خرداد 1401

تیم ملی فوتبال 1998 ایران برترین تیم قرن به انتخاب مردم، رتبه دوم و سوم در اختیار والیبالیست ها

تیم ملی فوتبال 1998 ایران توانسته است تا امروز و در مقایسه با دیگر نامزدهای بخش بهترین تیم ورزشی قرن ایران در جشنواره یکصد، با 40.73 درصد آراء مردمی در رتبه نخست این بخش از جشنواره قرار گیرد.

9 خرداد 1401

پیش بینی 300 میلیارد تومان برای افزایش حقوق محیط بانان با موافقت کمیسیون تلفیق مجلس

تهران (پانا) - کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 با پیشنهاد متناسب سازی حقوق پرسنل سازمان حفاظت محیط زیست و بعلاوه پیش بینی 300 میلیارد تومان در جداول بودجه برای افزایش حقوق محیط بانان موافقت کرد.

6 اردیبهشت 1401

تور ارزان تایلند: راهنمای سفر به تایلند: جاهای دیدنی، هزینه سفر و&hellip

تایلند با جنگل های سرسبز، سواحل مشهور، غواصی در سطح جهانی، غذاهای شگفت انگیز، هزینه های مناسب و مقرون به صرفه قیمت، مقصد مورد علاقه بسیاری از توریستان بین المللی برای سفر و خوشگذرانی است. این کشور با بیش از 16 میلیون توریست خارجی در سال اصلی ترین مقصد...

26 فروردین 1401

مدیران مدارس، خانواده ها را به آموزش حضوری ترغیب نمایند

خبرنگاران/البرز معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: با توجه به اینکه حدود 95 درصد کادر آموزش و پرورش و بخش زیادی از دانش آموزان استان در مقابل کرونا واکسینه شده اند، طبق بخشنامه وزارت آموزش و پرورش سیاست مدیران مدارس بر ترغیب و تشویق...

1 فروردین 1401

شرایط سفر گردشگران خارجی بعد از زلزله به کرمانشاه

زلزله غرب کشور نه تنها گردشگرانی که زمانی به ایران سفر نموده اند را به همدردی واداشت، بلکه بعضی گردشگران خارجی که برنامه سفرشان به مقصد کرمانشاه و غرب ایران بود نیز از ادامه این سفر منصرف نشده اند.

21 اسفند 1400

ابلاغ شیوه نامه تشکیل شورای راهبری تلفیقی فراگیر در سطح استان ها

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در اولین نشست شورای هماهنگی، پشتیبانی و توسعه آموزش و پرورش استثنایی استان آذربایجان شرقی از ابلاغ شیوه نامه تشکیل شورای راهبری تلفیقی فراگیر در سطح استان ها به ادارات کل آموزش و پرورش استان...

19 اسفند 1400

در برنامه ها، تشهیر اشخاص در شرایطی که جرم قطعی رسما اعلام نشده ممنوع است

خبرگزاری خبرنگاران- پیمان جبلی رئیس صداوسیما تاکید نموده است: تشهیر اشخاص حقیقی به شیوه های مختلف اعم از نام بردن، نمایش مشخصات شامل عکس، گرافیک و نیز کنایه صریح در شرایطی که جرم قطعی به وسیله مراجع ذی صلاح رسما اعلام نشده است اکیدا ممنوع است.

19 اسفند 1400

برنامه ای برای ریاست کمیته المپیک ندارم

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا داورزنی درباره میزبانی شهرداری ارومیه برای مسابقات جام باشگاه های آسیا، گفت: نامه ای را خدمت دوستان نوشته بودیم که مبلغی را به چند بازیکن و مربی خودشان بدهکار هستند و باید معین تکلیف نمایند. بر اساس نامه فدراسیون جهانی، این...

12 اسفند 1400

از راهکاری مهم در احیای دریاچه ارومیه توسعه گردشگری است

از جمله اقدامات و دستاوردهای برای استانداری آذربایجان غربی و شرقی برای احیای دریاچه ارومیه، توسعه فعالیت ها در زمینه گیاهان دارویی و نیز بوم گردی و گردشگری است.

7 اسفند 1400

تور ارزان اروپا: المیادین: اروپایی ها سیاست فشار علیه ایران را در پیش گرفته اند

به گفته شبکه المیادین کشورهای اروپایی به علت پیشرفت برنامه هسته ای ایران، سیاست فشار حداکثری را در پیش گرفته اند.

2 اسفند 1400
تعداد: (278)