اخبار و رویدادها

خواهش داریم مردم مراسم عزا و عروسی برگزار نکنند

خبرنگاران/قزوین معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین اظهار داشت: از مردم و مسئولین خواهش داریم در مقابله با کرونا و پیشگیری اهتمام جدی داشته باشند. از بوئین زهرا و الوند خبرهای خوبی نداریم چون در این شهرها مردم مراسم عزا و عروسی برگزار می نمایند. ...

30 شهریور 1399

داروی ضد کرونای اکتمرا در ایران فراوری شد

مدیرکل نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: داروی اکتمرا که کارایی آن در بهبود نسبی بیماران کرونا تایید شده نیز در ایران فراوری شده و تا دو هفته آینده در بیمارستان ها توزیع می گردد.

30 شهریور 1399

واکنش به داروی منسوب به امام کاظم (ع) در مداوای کرونا

رئیس دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران از جعلی بودن داروی منتسب به امام کاظم (ع) در درمان بیماران کرونایی اطلاع داد و گفت مدعیان اثربخشی این دارو مستنداتی برای ارائه آن نداده اند.

29 شهریور 1399

آبی ها در انتظار آخرین بازیکن، استقلال در قطر کامل می گردد

به گزارش خبرنگاران، کار مهمی که مدیران باشگاه استقلال در فصل جابجایی پیروز به انجام آن شدند، حفظ شاکله و استخوانبندی تیم بود. اتفاقی که در چند سال اخیر در این تیم بی سابقه بود و آنها حتی رکورد جدایی بیش از 15 بازیکن در یک فصل را هم داشته اند.

29 شهریور 1399

سیگنال فروشی؛ هیولای بازار سرمایه

کارشناس بازار سرمایه گفت: در حال حاضر عظیم ترین خطری که بازار بورس را تهدید می نماید، کانال های فعال فروش سیگنال در شبکه های مجازی است.

28 شهریور 1399

واکنش ایران به مذاکرات دوحه:بله؛هیچ راه حل نظامی ای وجود ندارد

مدیرکل بخش آسیای غربی وزارت امور خارجه کشورمان درباره مذاکرات دوحه نوشت: راه چاره سیاسی دنبال کردن اهدافی نیست که به وسیله نظامی دنبال می شوند.

28 شهریور 1399

کرونا به کره شمالی رسید ، اعلام شرایط اضطراری در شهر مرزی

کره شمالی می گوید پس از بازگشت یک فرد مشکوک به دچار بودن کروناویروس از کره جنوبی با عبور غیرقانونی از مرز شرایط اضطراری اعلام نموده و یک شهر مرزی را قرنطینه نموده است.

28 شهریور 1399

توافق ارزی میان ایران و عراق در مراحل نهایی

مدیرکل بین الملل بانک مرکزی که برای انجام مذاکرات بانکی به همراه هیأت وزارت امور خارجه به عراق سفر کرده بود، از گسترش بیش از پیش همکاری ارزی و بانکی میان دو کشور خبر داد.

27 شهریور 1399

گردشگری با نمایشگاه های این هفته، پیشنهاد ویژه؛ نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه در تهران

اگر این هفته قصد بازدید از نمایشگاه های مختلف را دارید، می توانید براساس فهرست زیر برنامه بازدید خود را تنظیم کنید.

27 شهریور 1399

خبر خوش برای گیمرها: یوبی سافت گران نمی شود!

خبرهای اخیر حاکی از آن است شرکت بازی سازی یوبیسافت برای بازی های نسل آینده خود که در پاییز امسال معرفی می شوند، افزایش قیمتی در نظر نگرفته است. این خبر را Yves Guillemot ، مدیر عامل یوبیسافت، در روز چهارشنبه و در حین یک جلسه با سهام داران، تحلیلگران و مطبوعات...

26 شهریور 1399

الزام تأمین امنیت شبکه های مجازی توسط کاربران، برای به خطر نیفتادن حریم خصوصی چه کنیم؟

کاربران برای ارتقای امنیت شبکه های مجازی، ملزم به رعایت برخی نکات امنیتی هستند.

25 شهریور 1399

خبرنگاران چین از آمریکا خواست کنسولگری خود در چنگدو را تعطیل کند

پکن- خبرنگاران- وزارت خارجه چین با انتشار بیانیه ای اعلام نمود از آمریکا خواسته است در واکنش به دستور این کشور برای تعطیلی کنسولگری چین در هوستون آمریکا، کنسولگری خود در چنگدو واقع در جنوب غرب چین را ببندد.

25 شهریور 1399

هشدار جدی به مدیران استقلال بابت قرارداد دیاباته

کیفیت بالای دیاباته مدیران باشگاه استقلال را مجاب نموده تا به هر ترتیب ممکن قراردادش را تمدید نمایند، چون مدت هاست که اخباری پیرامون تور پهن کردن دلالان تیم های عربی حوزه خلیج فارس برای صید این بازیکن به گوش می رسد.

24 شهریور 1399

ترامپ به عکس روسای جمهور دموکرات آمریکا هم رحم نکرد

تابلو تصاویر بوش و کلینتون به اتاقی منتقل شده که کمتر در معرض دید قرار گرفته است و تصاویر دو رئیس جمهور جمهوری خواه متعلق به بیش از یک قرن پیش، جایگزین آن ها شد.

23 شهریور 1399

جلسه مظلومی در فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم جوانان

گزینه سرمربیگری تیم فوتبال جوانان ایران در نشست مشترک با دبیرکل و اعضا کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال برنامه هایش را ارائه کرد.

23 شهریور 1399

آخرین اخبار از انتخابات پارلمانی سوریه؛میزان مشارکت اعلام شد

ایسنا نوشت: فرایند شمارش آرا در انتخابات پارلمانی سوریه همچنان ادامه دارد و میزان مشارکت در این انتخابات بیشتر از 90 درصد اعلام شده است.

22 شهریور 1399

حجتی: نقاط ضعف قانون کاهش مجازات حبس تعزیری بیش از نقاط قوت آن است

یک وکیل دادگستری گفت: سیاست حبس زدایی در صورتی که مبتنی بر مبانی علمی و جرم شناختی نباشد ممکن است آثار سوئی به دنبال داشته و دفاع جامعه در قبال بزه و بزهکاران را با چالش روبرو کند.

22 شهریور 1399

همراهی ستارگان هالیوودی با اچ بی او برای کمک به خواب و آرامش بهتر مخاطبان

بازیگران درجه یک هالیوود روایت گر مجموعه ای برای خواب و آرامش برای اچ بی او مکس شدند.

22 شهریور 1399

ژانگولربازی به سبک عصر جدید یا همان کت واک روی موج کرونا!

عصر جدید به عنوان نخستین برنامه استعدادیابی صداوسیما تا به امروز که نتوانسته است در فصل جدید خود انتظار بیننده و به تبع آن مدیرانی را برآورده کند که با فراوری و پخش این برنامه حداقل برای چند سال آمار بالای ببینده و رضایتمندی را برای شبکه شان تضمینی می...

21 شهریور 1399

رایزنی های الکاظمی برای تکمیل کابینه شروع شد

ایسنا نوشت: نخست وزیر جدید عراق با وجود اختلاف نظرها بر سر سهمیه های وزارتی در کابینه جدید، رایزنی هایی را برای تکمیل این کابینه شروع کرد.

20 شهریور 1399
تعداد: (354)