روانشناسی

آقایان از استرس فاصله بگیرند

شواهد پژوهشی نشان داده است که استرس می تواند نقش زیادی در ابتلا به سرطان های مردانه داشته باشد.

4 مرداد 1399

فراخوان جشنواره ادبی ما ام اس داریم منتشر شد

نخستین جشنواره ادبی ما ام -اس داریم با هدف ارتقاء اعتماد به نفس بیماران، بالا بردن آگاهی عمومی نسبت به بیماری ام اس و معرفی مسائل بیماری به پزشکان و سیاستگذاران برگزار می گردد.

15 تیر 1399

باید خون تازه ای به تیم ملی تزریق شود، بازی تیم ویلموتس درام بود!

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ درباره تعطیل شدن فوتبال در دنیا گفت: سعی کردم با تمام بازیکنان در تماس باشم. یکسری از بازیکنان را از نزدیک دیدم. سعی می کنم تماس تلفنی را داشته باشیم و ارتباطمان را قطع نکنیم.

29 خرداد 1399

مدیریت استرس کارمندان در زمان شیوع ویروس کرونااما مدیران و در راس آن مدیران منابع انسانی چگونه می توانند استرس کارکنان خود ناشی از ویروس کرونا را مدیریت نمایند؟

از آنجا که تعداد موارد COVID-19 در سراسر دنیا رو به افزایش است ، استرس و اضطراب پیرامون ویروس هم افزایش یافته است. شرکت ها در سرتاسر دنیا در حال اجرا اقدامات پیشگیرانه و اضطراری برای یاری به کاهش سرعت شیوع این بیماری، کاهش موارد بروز در جامعه و حمایت از کوشش...

9 خرداد 1399

بهترین فیلم آموزش بورس یا پکیج آموزش بورس را از کجا تهیه کنیم؟

آیا در جستجوی یک فیلم آموزش بورس (آموزش صفر تا صد بورس) یا پکیج آموزش بورس با بهترین استاد آموزش بورس در یکی از بهترین و تخصصی ترین مراکز و موسسه های آموزش بورس در ایران هستید.

7 اردیبهشت 1399

پویش امان کرونایا شکست دیهیم در رشت

سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت از اجرای پویش امان کرونایا شکست دیهیم خبر داد و گفت: در این پویش شادی و نشاط را به هم استانی ها هدیه می دهیم.

4 اردیبهشت 1399

رفتن به دندانپزشکی در زمان شیوع کرونا خطرناک است؟

یک جراح دندانپزشک می گوید فضای دندانپزشکی ها بر اساس پروتکل های بهداشتی ضد عفونی می گردد بنابراین ترس از ابتلا به کرونا نباید سبب گردد بیماران درمان خود را به تعویق بیندازند.

24 فروردین 1399

مورینیو: رونالدو در فینال یورو به جز ابراز احساسات افراطی، کاری نکرد

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد معتقد است هموطنش در فینال جام ملت های اروپا کار خاصی برای یاری به پیروزی کشورش برابر فرانسه انجام نداده است.

11 فروردین 1399