(ویدئو) برنامه عصر جدید بازگشت؛ زمان پخش عصر جدید با فرمت متفاوت اعلام شد

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، همان طور که احسان علیخانی چندی پیش گفت عصر جدید در راه پخش قرار گرفته است و مخاطبانِ علاقه مند می توانند در روز های آینده منتظر پخش این برنامه باشند.

(ویدئو) برنامه عصر جدید بازگشت؛ زمان پخش عصر جدید با فرمت متفاوت اعلام شد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

به گزارش تسنیم، دوازدهم آذرماه 1399 بود که احسان علیخانی بعد از رایزنی ها و برآورد های فراوان در گفت وگویی زنده در فضای مجازی خبر از بازگشت عصر جدید از دی ماه داد.

او درباره زمان ضبط اصلی قسمت های باقی مانده از فصل دوم عصر جدید با حضور شرکت نمایندگان، اظهار داشت: اگر شرایط مهیا باشد در دی ماه ضبط ادامه این فصل را شروع می کنیم وگرنه در بهمن یا اسفند ضبط اصلی را شروع می کنیم.

زمان پخش عصر جدید

در پیگیری ها تعیین شد که عوامل و دست اندکاران عصر جدید در کوشش اند مراحل نیمه نهایی و نهایی فصل دوم این برنامه تلویزیونی را در ماه های به جامانده از سال 1399 به مرحله ضبط و پخش برسانند. حتی با توجه به انتشار فراخوان فصل سوم، قرار است با آرام شدنِ کرونا و مهیا شدن شرایط، عصر جدیدی ها در تابستان 1400 فراوری فصل سوم را شروع نمایند.

توضیحات درباره سری جدید برنامه عصر جدید

حالا ایمان قیاسی مجری هشتگ عصرجدید با انتشار ویدئویی از بازگشت این برنامه پربیننده به آنتن شبکه سه در روز های آینده خبر داده است. در این ویدئو آریا عظیمی نژاد هم دیده می شود و عوامل عصر جدید، تاریخ پخش برنامه هایی که جدیداً ضبط شده اند را نیمه ابتدایی دی ماه اعلام می نمایند. برنامه هایی که در آن داوران این رقابت تلویزیونی خود از حضور یک یا چند میهمان، میزبانی می نمایند، با شرکت نمایندگان سال گذشته و سال جاری تبادل نظر های تصویری برگزار شده است.

احسان علیخانی میهمانانی دارد که مرتبط با موضوع کرونا با آن ها تبادل نظر می نماید و همین طور، آیتم های تماشایی دیگر. با این حساب تماشاگران عصر جدید بعد از مدتی غیبتِ این برنامه به دلیل شیوع کرونا، می توانند بیننده این برنامه باشند؛ عصر جدید از همین پنجشنبه به تلویزیون برمی شود!

منبع: فرارو
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 644

به "(ویدئو) برنامه عصر جدید بازگشت؛ زمان پخش عصر جدید با فرمت متفاوت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) برنامه عصر جدید بازگشت؛ زمان پخش عصر جدید با فرمت متفاوت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید