ملکه گدایان فصل دوم، قسمت پنجم؛ دوئل آغاز شده است؟

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، خبرنگارانـ قسمت پنجم از فصل دوم سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی چهارشنبه 9 تیر ماه 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

ملکه گدایان فصل دوم، قسمت پنجم؛ دوئل آغاز شده است؟

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

بسته شدن پیمان بین افرا و ملکه، معامله البرز و پارسا! دوئل شروع شده است...

افرا با ملکه معامله می کند. درواقع او تسلیم خواست و نقشه ملکه می شود. بعد از رفتن لعیا از مفت آباد افرا خودش و بچه هایش را آزاد می بیند. دیگر فروش موادی در کار نخواهد بود و پول هایی هم که جمع می شود، در مفت آباد باقی می ماند. افرا درشتی و کنایه های سهیل را هم به پای بزرگ شدنش می گذارد و در مقابلش سکوت می کند؛ اما شبیر یک زخم چاقو از افرا می خورد تا او دوران سلطنتش را با خون شروع کند. البرز هم با پارسا معامله می کند. معامله ای که او خود را در آن بازنده می داند؛ اما چاره دیگری هم برای نجات جان پدر و مادرش نمی یابد. پارسا تصمیم دارد که مهناز را مامور نگه داری از خسرو و خورشید در ترکیه کند تا خودش بتواند به بقیه معامله اش با البرز و نقشه اش برای لعیا برسد.

در این میان آریا هم همچنان با مسائل روحی و عاطفی خودش و کسانی که با او ارتباط داشته اند، درگیر است. او افرا را از دست داده است، از هویت واقعی مادرش خبر ندارد و حالا هم با دردسری تازه در کنسرتش روبرو شده است.

ملکه گدایان صحنه نقشه هایی شده است که لعیا، پارسا و البرز برای هم می کشند. دیگرانی هم مثل افرا بدون این که بدانند بازیچه این نقشه ها می شوند و، چون مهره ای در زمین بازی آن ها بازی می کنند. پروژه بدبین شدن البرز به افرا به خوبی پیش می رود و ملکه هم کاملاً روی آن حساب می کند.

البرز بعد از معامله با پارسا محل آزمایشگاه را به پلیس گزارش می دهد؛، اما ملکه خیلی زودتر از او دست به کار شده است و بعد از پیدا کردن فرمول بمب آزمایشگاه را تخلیه کرده و در جایی دیگر آزمایشگاهی دیگر برپا کرده است.

البرز هدفی جز نجات خانواده اش ندارد. پارسا می خواهد ملکه را دور بزند و لعیا نقشه همه آن ها را خوانده است. در میان این پیمان ها و خیانت ها داریوش هم بسته ای مهم از پارسا پیش خودش دارد که فریبا به محض مطلع شدن از آن از او می خواهد که بسته را باز کند. خیانت داریوش به پارسا می تواند گره خیلی از روابط را باز کند، این که پارسا در این بازی چه می خواهد و در زمین چه کسی بازی می کند!

ملکه گدایان با پنجمین قسمتش در فصل نو نشان می دهد که قصد دارد داستانش را بیش تر از قبل توسعه دهد و برای همه شخصیت هایش ماجرایی تازه به وجود آورده است که چندین قسمت طول خواهد کشید و هرکدام به انتها برسد.

منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 977

به "ملکه گدایان فصل دوم، قسمت پنجم؛ دوئل آغاز شده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملکه گدایان فصل دوم، قسمت پنجم؛ دوئل آغاز شده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید