ترسناک ترین مکان های جهان

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، خبرگزاری خبرنگاران- مکان هایی در گوشه و کنار جهان قرار دارند که می توانند هر فردی را به وحشت بیندازند و به کابوس شبانه تبدیل شوند.

ترسناک ترین مکان های جهان

به گزارش خبرنگاران، بعضی از این مکان ها شجاعت شما را به چالش می کشند و بعد از تماشا تصاویر آن ها شاید آرزو کنید که هیچ گاه به این مکان ها قدم نگذارید.

تابوت های معلق ساگادا، فیلیپین

ساگادا روستایی کوچک در جزیره لوزون، واقع در کشور فیلیپین است. در این روستا نکته قابل توجه شکل دفن مردگان است، به این صورت که تابوت مردگان از صخره آویزان شده است. افراد محلی بر این عقیده هستند که هرچه تابوت یک فرد در ارتفاع بیشتری قرار داشته باشد به بهشت نزدیک تر است.

شهر مردگان، روسیه

روستای دارگوس که در اوستیای جنوبی واقع شده است متعلق به کشور روسیه است. نمای این روستا بسیر دلنشین است، اما نکته ترسناک در این روستا اسن است که تمام خانه های آن متروکه است و جسد صاحبان آن ها با تمام وسایلشان بدون دفن شدن در این خانه ها واقع شده است.

جزیره مار، برزیل

جزیره ایل ها دا کویمادا گرانده، که به جزیره مار معروف شده است بدون شک یکی از کشنده ترین و ترسناک ترین مکان های جهان است. این جزیره کاملا با درخت پوشیده شده است و در این جزیره انواع مختفی از مار های سمی وجود دارند. به معنای دقیق تر در هر متر مربع از این جزیره 6 مار وجود دارد.

دخمه های پر از اسکلت پاریس، فرانسه

از انتها قرن 18 میلادی تا کنون به جای مانده جسد 6 میلیون انسان در تونل و گودال های پیچ در پیچی در زیر شهر پاریس دفن شده است. تخمین زده می گردد که طول تمامی این تونل ها 187 تا 300 متر باشد.

جزیره عروسک ها، مکزیک

جزیره ای متروکه، که بیش از 1000 عروسک از درختان آن آویزان شده است. مردم معتقدند در سال 1950 یک فرد ولگرد آغاز به جمع آوری عروسک های دور انداخته می نماید و آن ها را از درختان این جزیره آویزان می نماید. دلیل این کار او هم این بوده است که برای آرامش روح دختربچه ای که آب های آن حوالی غرق شده است این کار را انجام داده است. این فرد هم در سال 2011 در همان آب ها غرق شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 978

به "ترسناک ترین مکان های جهان" امتیاز دهید

2 کاربر به "ترسناک ترین مکان های جهان" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترسناک ترین مکان های جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید