برنی سندرز: حزب دموکرات باید خودش را تغییر دهد

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، سناتور منتقد رئیس جمهوری آمریکا استدلال کرد که با توجه به اینکه 73 میلیون تن به دونالد ترامپ رای دادند، حزب دموکرات باید خود را به گونه ای تغییر دهد که مردم طبقه کارگر را با خود همراه کند.

برنی سندرز: حزب دموکرات باید خودش را تغییر دهد

سناتور برنی سندرز در مصاحبه ای رادیویی از دونالد ترامپ و حزب دموکرات انتقاد کرد و گفت هر دو آنها بابت تفرقه ای که اکنون در ایالات متحده دیده می گردد، مقصر هستند.

او در پاسخ به اینکه آیا توصیف ترامپ به عنوان یک فاشیست، بزرگنمایی است یا خیر، گفت: اینکه بگوییم دونالد ترامپ فرد مستبدی است که به دموکراسی اعتقادی ندارد، بزرگنمایی نیست. اما سیاستمدارانی که مخالف ترامپ هستند باید این سوال را از خودشان بپرسند که چرا ترامپ بیش از 73 میلیون رای در انتخابات نوامبر گرفت.

سندرز اضافه نمود: اطمینان دارم که بسیاری از دموکرات ها با من موافق نیستند اما این بازتابی از کارهای حزب دموکرات است چون فکر می کنم اگر شما با تعداد زیادی از مردم طبقه کارگر که به ترامپ رای داده اند صحبت کنید، آنها می گویند خب می دانیم که او دروغگوست، می دانیم که حقیقت را نمی گوید اما حداقل او این کار و آن کار را انجام داده است؛ کاری که دموکرات ها ننموده اند.

به گفته این سناتور، دموکرات ها باید آمریکایی های چند دسته را متحد نموده و آنها را برای حمایت از دولتی متقاعد نمایند که منافع ما را تامین کند نه اینکه با رنگ پوستمان، جایی که در آن متولد شدیم یا جنسیت و دیگر موارد، چند دسته می نماید.

او اضافه نمود: حزب دموکرات کارهای زیادی پیش رو دارد و باید خودش را واقعا تغییر دهد و درباره راه هایی برای همراه کردن طبقه کارگر صحبت کند و معنای آن این است که شما واقعا باید منافع آنها را تامین کنید. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 646

به "برنی سندرز: حزب دموکرات باید خودش را تغییر دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنی سندرز: حزب دموکرات باید خودش را تغییر دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید