آمریکا به همکاری با چین در زمینه تغییرات آب و هوایی امیدوار است

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، جان کری نماینده ویژه رئیس جمهوری آمریکا در امور تغییرات آب و هوایی، طی سخنانی گفت که علیرغم تمامی اختلافات موجود میان آمریکا و چین، واشنگتن به همکاری با پکن برای فائق آمدن بر مساله تغییرات آب و هوایی امیدوار است.

آمریکا به همکاری با چین در زمینه تغییرات آب و هوایی امیدوار است

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

بر اساس این گزارش، وزیر خارجه اسبق آمریکا گفت: امید ما این است که بتوانیم با چین به توافق برسیم. وی که این سخنان را در جریان برگزاری کنفرانس خبری خود در دوبی مطرح می کرد، تاکید نمود: رئیس جمهور بایدن به وضوح (این موضوع را) اعلام نموده و من نیز آشکارا بر آن تاکید نموده ام: هیچیک از موضوعات میان ما و چین - و مسائل موجود میان دو طرف - در گرو آنچه که باید در خصوص آب و هوا انجام دهیم نبوده و یا درگیر با آن نیست.

گفتنی است که چین پیشتر اعلام نموده بود تا سال 2060 تولیدات کربنی خود را به صفر خواهد رساند. این در حالیست که جو بایدن اعلام نموده این زمان باید مورد بازبینی قرار گرفته و بازه زمانی کوتاهتری برای آن در نظر گرفته گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 837

به "آمریکا به همکاری با چین در زمینه تغییرات آب و هوایی امیدوار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا به همکاری با چین در زمینه تغییرات آب و هوایی امیدوار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید