آرزوی علیرضا بیرانوند برآورده می گردد؟

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، علیرضا بیرانوند در چند سال اخیر برترین گلر فوتبال ایران بوده و کمتر بازی را در تیم ملی ایران از دست داده است. علیرضا در این سال ها آنقدر درخشیده که مربیان تیم ملی نتوانستند به گلر دیگری جز او اعتماد نمایند.

آرزوی علیرضا بیرانوند برآورده می گردد؟

بیرانوند حتی در روز هایی که در تیم باشگاهی اش هم بازی نمی کرد، در تیم ملی بازیکن فیکس بود و نمایش های خوبی هم داشت. علیرضا که میهمان یک برنامه اینترنتی بود از آرزوی بزرگ خود پرده برداشت و گفت: همواره دوست داشتم در تیمی مثل لیورپول بازی کنم. حضور در لیورپول شاید یک خواب باشد، ولی من همواره گفته ام که آرزوهایم سقفی ندارند و به هر مرحله که میرسم به پله بالاتر فکر می کنم. خدا را شکر به خیلی از آرزوهایم در فوتبال تا اینجا رسیده ام، ولی همواره دوست دارم پیشرفت کنم و بیشتر به دست بیاورم برای همین می گویم چرا که نه، می توانم به تیم های بزرگ هم راه پیدا کنم و این را در خودم می بینم.

در اینکه علیرضا از سخت ترین مسائل در طول زندگی خود عبور نموده و به قله های موفقیت رسیده هیچ شکی وجود ندارد و این موضوع یکی از بزرگترین پوئن های زندگی بیرانوند به شمار میرود. با این حال رفتن به تیم بزرگی مثل لیورپول در این سن و سال شاید آرزویی باشد که رسیدن به آن تقریبا محال است و بعید است ستاره فوتبال ایران به آن برسد.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 6 بهمن 1400 بروزرسانی: 6 بهمن 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1177

به "آرزوی علیرضا بیرانوند برآورده می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرزوی علیرضا بیرانوند برآورده می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید