39 دکور شب یلدا برای ایده عکاسی آتلیه ای

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، دکور شب یلدا برای عکاسی می تواند انگیزه شما برای عکس گرفتن در طولانی ترین شب سال را بیشتر کند. عکس ها یادگاری های ارزشمندی از روزهای خاص زندگی ما هستند. به کار بردن ایده های مدرن و مجذوب کننده برای دکور شب یلدا می تواند فضای زیبا و مناسبی را برای عکاسی در خانه ایجاد کند. در این مقاله از سرویس سبک زندگی در مجله خبرنگاران می توانید با مجذوب کننده ترین ایده های دکور شب یلدا برای عکاسی در منزل آشنا شوید.

39 دکور شب یلدا برای ایده عکاسی آتلیه ای

اهمیت دکور شب یلدا در منزل

یلدا شب دور هم بودن و خوش گذراندن است. شبی که احتمالاً خیلی از ما با اعضای خانواده در منزل بزرگ فامیل جمع می شویم و یک شب به یاد ماندنی و شاد را برای خود رقم می زنیم. اما عکس گرفتن در این شب می تواند مجذوب کنندهیت شب یلدا را بیشتر کند و خاطرات این روز را برای همیشه ثبت کند. اگر چه عکس گرفتن جزو آداب و رسوم شب یلدا به شکل سنتی و رایج نیست اما ایده سرگرمی یلدایی پرطرفداری است.

تزئین منزل برای شب یلدا و چیدن یک میز یلدایی زیبا می تواند شیرینی این روز را هم برای شما و هم سایر اعضای خانواده بیشتر کند. از طرف دیگر هر چقدر چیدمان شب یلدای شما زیباتر باشد و ایده های مجذوب کننده تری برای این روز داشته باشد، قطعاً می توانید عکس های خاص تر و زیباتری نیز بگیرید.

ایده های دکور شب یلدا برای عکاسی

اطلاع از آخرین مطالب مجذوب کننده و پرطرفدار

همه ما دوست داریم در روزهای مهم و دورهمی های خانوادگی زیباترین عکس ها را بگیریم. چه قصد طراحی دکور شب یلدا برای عروس را داشته باشید و چه در پی ایده هایی برای عکس آتلیه شب یلدا دخترانه یا پسرانه هستید، می توانید با کمی خلاقیت و به کار بردن عناصر یلدایی زیباترین عکس ها را به یادگار بگیرید.

تزئین کردن منزل و چیدن یک میز یلدای زیبا در این شب موجب می شود تا عکس های یلدایی شما به طرز شگفت انگیزی مجذوب کننده تر شوند. از آنجایی که هندوانه و انار از مهم ترین نمادهای شب یلدا هستند، شما می توانید با تزئین این میوه ها و نصب نمادهایی از آن ها در خانه جایگاه ویژه ای را برای عکاسی شب یلدا آماده کنید.

می توانید یک میز منحصر به فرد و خاص یلدایی طراحی کنید و همه اعضای خانواده دور میز جمع شوید و عکس های یادگاری بگیرید. در ادامه می توانید با ایده های مجذوب کننده چیدمان میز و تزئین دکور شب یلدا برای عکاسی بیشتر آشنا شوید.

1- چیدن انار و خوردنی های یلدا در سینی مسی از ایده های دکور شب یلدا

استفاده از ظروف زیبا و خاص و توجه به نحوه چیدمان سفره یلدا می تواند دکوراسیون یلدایی شما را خاص تر کند تا در دورهمی یلدا عکس های زیباتری بگیرید. یکی از ایده های مجذوب کننده دکور شب یلدا برای عکاسی چیدن انار و خوردنی های یلدا داخل یک سینی مسی است. برای این کار بهتر است از ظروف سنتی و قدیمی استفاده کنید. می توانید ظرف انار را در وسط قرار دهید و ظروف سنتی پر شده از انواع تنقلات شب یلدا را دور آن بچینید.

2- انتخاب یک میز بزرگ به منظور دکور شب یلدا برای عکاسی

هر چقدر میز یلدای شما بزرگ تر و با شکوه تر چیده شود، قطعاً جلوه بیشتری خواهد داشت. برای شب یلدا پیشنهاد می کنیم یک میز بزرگ تر را برای این کار انتخاب کنید. سپس از ظروف پایه بلند برای قرار دادن انواع شیرینی، تنقلات و هندوانه شب یلدا روی میز استفاده کنید. می توانید یک گلدان از گل های پاییزی روی میز قرار دهید.

برای رومیزی بهتر است از رنگ قرمز یا جگری استفاده کنید و روی میز چند شمعدان زیبا و چندین وارمر بگذارید تا عکس هایتان مجذوب کننده تر شود. برای ایده عکاسی شب یلدا دو نفره یا خانوادگی می توانید از این سبک چیدمان استفاده کنید.

3- طراحی یک جایگاه ویژه برای عکاسی شب یلدا با دکور مخصوص

اگر دوست دارید عکس های شب یلدای امسال شما خیلی خاص و منحصر به فرد شوند، بهتر است یک گوشه از خانه را برای عکاسی یلدا طراحی کنید. درست مثل طراحی دکور یلدا برای آتلیه باید هر چقدر خلاقیت دارید، در یک بخش از خانه پیاده کنید.

برای این کار می توانید از بادکنک هایی به شکل هندوانه و با رنگ های سبز و قرمز و سفید استفاده کنید. یک میز، چند گل و شمعدان و چند هندوانه و انار برای تزئین استفاده کنید. تمام خلاقیت خود را به کار ببرید تا زیباترین فضا را برای عکاسی شب یلدا ایجاد کنید.

4- استفاده از کوسن های هندوانه ای بهترین دکور یلدا در منزل

یکی دیگر از روش های ساده برای دکور یلدا در منزل و گرفتن عکس های یلدایی، استفاده از انواع کوسن مبل به شکل هندوانه است. برای این کار می توانید روی مبل بنشینید و یک کوسن هندوانه را در کنار خود قرار دهید و یکی را در دست بگیرید و عکس هایی ساده و جالب در شب یلدا بگیرید.

5- طراحی یک فضای یلدایی در فضای بیرون منزل برای عکاسی یلدا

اگر در خانه حیاط دارید و یا منزل تان نزدیک به پارک است، می توانید تا قبل از تاریک شدن هوا برای عکاسی به فضای بیرون منزل بروید و عکس های یلدای خانوادگی تان را در یک محیط متفاوت بگیرید. برای این کار می توانید چند قاچ هندوانه، انار و در صورت امکان یک مبل یا فرش کوچک قرمز همراهتان داشته باشید.

6- دکور شب یلدا برای عکاسی با استفاده از کرسی

کرسی یکی از مجذوب کننده ترین و زیباترین ایده ها برای چیدمان دکور شب یلدا سنتی است. اگر دوست دارید میز یلدای امسالتان به سبک سنتی چیده شود، می توانید یک رومیزی با طرح قدیمی یا ترمه روی کرسی قرار دهید.

برای چیدمان روی میز بهتر است از ظروف مسی، قدیمی یا ظرف هایی با طرح های سنتی استفاده کنید. قرار دادن شمعدان های قدیمی و سماور مسی نیز می تواند جلوه فوق العاده ای به کرسی یلدایی شما بدهد.

7- استفاده از طرح هندوانه روی دیوار برای دکور یلدا در منزل

اگر نگاهی به عکس آتلیه شب یلدا در عکاسی ها بیندازید، متوجه می شوید که بیشتر آن ها برای عکاسی این روز از طرح های بزرگ هندوانه و بزرگنمایی نمادهای یلدا برای عکس هایشان استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از مقوا یا حتی پارچه طرح هندوانه را آماده کنید و روی دیوار نصب کنید. سپس چیدمان میز و تزئین دکور شب یلدا را نیز در کنار آن قرار دهید و عکس هایی مجذوب کننده بگیرید.

می توانید حتی با درست کردن کاردستی های نمدی یلدایی به خصوص نمادهای انار و هندوانه و در دست گرفتن آن ها موقع عکاسی عکس های زیبایی خلق کنید.

8- طراحی انار به شکل های زیبا در دکور شب یلدا برای عکاسی

اگر به دکوراسیون مدرن و استفاده از طرح های خاص علاقه دارید، می توانید برای عکاسی شب یلدا از انارهای سرامیکی و تزئینی استفاده کنید.

می توانید یک اسپری رنگ طلایی یا نقره ای تهیه کنید و پوست انارها را رنگ کنید.

چیدمان انارها به شیوه های خاص و با تزئینات ویژه نیز می تواند جلوه شگفت انگیزی به میز یلدایی شما بدهد. با قرار دادن این انارها روی میز یک دکوراسیون منحصر به فرد و امروزی را برای یلدا طراحی کنید و عکس هایی خاص بگیرید.

9- ایده های پاییزی در دکور شب یلدا برای عکاسی

یلدا در آخرین روز پایین و شروع زمستان برگزار می شود. می توانید برای جلوه بخشیدن به دکوراسیون یلدایی از عناصر پاییز مثل برگ های پاییزی، کدو حلوایی و انگور برای تزئین دکوراسیون یلدا استفاده کنید.

10- دکور شب یلدا برای عکاسی مهدکودک

اگر دوست دارید یک فضای مجذوب کننده برای عکاسی کودک دلبندتان طراحی کنید و یا یک فضای یلدایی برای عکاسی در مهدکودک یا آتلیه طراحی کنید، بهتر است از رنگ های بیشتری استفاده کنید.

استفاده از بادکنک آرایی، طرح های هندوانه و انار در کنار قاچ های هندوانه می تواند ایده فوق العاده ای برای عکس آتلیه شب یلدا کودک باشد. برای ایده عکس شب یلدا دخترانه می توانید از رنگ های صورتی نیز در کنار طرح های انار و هندوانه استفاده کنید.

عکس هایی برای ایده های عکس یلدایی در آتلیه

سخن پایانی

برای این که در شب یلدا عکس های زیبایی را به یادگار بگیرید، باید فضای مناسبی را برای این روز طراحی کنید. به منظور آماده کردن دکور شب یلدا برای عکاسی تنها باید کمی خلاق باشید و با استفاده از لوازم ساده خاص ترین دکوراسیون یلدایی را رقم بزنید.

نوشته های مرتبط

زمان وقوع زلزله چه بکنیم که زنده بمانیم | مثلث حیات خطرناک است؟

چند ایده یلدایی | 15 ایده تزیین سفره و چیدمان شب یلدا

12 عوامل اصلی آلودگی هوا و روش های جلوگیری از آن ها

تزیین کادو ولنتاین + 11 ایده تزیین مجذوب کننده با آموزش تصویری

منبع: افق کوروش
انتشار: 22 دی 1400 بروزرسانی: 22 دی 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1161

به "39 دکور شب یلدا برای ایده عکاسی آتلیه ای" امتیاز دهید

2 کاربر به "39 دکور شب یلدا برای ایده عکاسی آتلیه ای" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "39 دکور شب یلدا برای ایده عکاسی آتلیه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید