10 اپلیکیشن برتر برای ورزش های سریع و مفید خانگی

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، آیا می خواهید که سریع تر کالری بسوزانید و وزن خود را کاهش دهید؟ آیا برای رسیدن به هدف خود به چندین اپلیکیشن برای ورزش سریع احتیاج دارید؟

10 اپلیکیشن برتر برای ورزش های سریع و مفید خانگی

شما می توانید از برنامه های مختلف برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید. حال نکته حائز اهمیت این است که این برنامه ها به چه اندازه در ورزش شما تاثیر دارند. پس ما باید به سراغ آنالیز ده اپلیکیشن برتر در این حوزه برویم تا از تاثیر آن ها روی بدن خود اطمینان داشته باشیم. تمرین تناوبی با شدت بالا (HIIT) ابزاری برای چربی سوزی است که شامل تمرینات مختلف بدنی می گردد. در واقع شما به یاری این نوع ورزش ها می توانید در یک جلسه کوتاه 20 دقیقه ای به طور موثری کالری بسوزانید و متابولیسم خود را افزایش دهید.

برنامه های HIIT می توانند به شما یاری نمایند تا بدون صرف زمان زیاد، بهترین استفاده را از جلسات تمرینی خود داشته باشید. پس ما در این مقاله از خبرنگاران مگ ده اپلیکیشن برای ورزش سریع را به شما معرفی می کنیم. اگر شما هم به این موضوع علاقه دارید، ما را تا انتهای این مقاله هیجان انگیز همراهی کنید.

1) HIIT | Down Dog

اپلیکیشن HIIT Down Dog محبوب ترین برنامه برای تمرین سریع است. شما می توانید سطح دشواری، زمان ریکاوری، مدت زمان تمرین، موسیقی تمرین و حتی صدای مربی را برای خود در این برنامه تنظیم و شخصی سازی کنید. پس از ورود به سیستم می توانید به صورت مستقیم مدت زمان تمرین خود را انتخاب نموده، تنظیمات را تنظیم کنید و یک جلسه تمرین را برای خود استارت بزنید. هر جلسه تمرینی به طور منحصر به فرد بیش از 1000 تمرین تنظیم شده دارد.

به گفته داون داگ، شما هرگز یک تمرین را دو بار انجام نخواهید داد. مربی شما را در هر مرحله هدایت می نماید و آن را به یک برنامه عالی برای مبتدیان تبدیل می نماید. شما می توانید پیشرفت خود را در تقویم نیز پیگیری کنید. برنامه HIIT Down Dog به مدت 17 روز رایگان است و پس از آن به اشتراک پولی احتیاج خواهید داشت. بعلاوه با استفاده از دکمه های زیر می توانید این برنامه را برای تلفن همراه خود دانلود کنید و در صورت رضایت از نسخه رایگان، نسخه پرمیوم آن را بخرید.

2) HIIT & Cardio Workout by Fitify

اگر در پی یک اپلیکیشن برای تمرین هوازی همه کاره هستید، HIIT & Cardio Workout by Fitify شما را به هدف تان می رساند. نسخه رایگان این برنامه به شما امکان می دهد تا به چهار دسته تمرین دسترسی داشته باشید. این چهار دسته شامل HIIT، تمرینات هوازی سبک، پلایومتریک و تمرینات مناسب برای مفاصل هستند. هر جلسه تمرینی دارای بیش از 90 تمرین تنظیم شده برای کاربر است.

در این اپلیکیشن با داشتن یک مربی صوتی و انیمیشن های HD، برای پیگیری جلسات HIIT هیچ مسئله ای ندارید. بعلاوه با خرید اشتراک پرمیوم می توانید تمرینات سفارشی ایجاد کنید و تبلیغات را از برنامه حذف کنید. در نهایت می توانید داده های Google Fit خود را برای جلسات تمرینی کارآمدتر ادغام کنید. پس به هیچ وجه از دانلود این برنامه غافل نشوید!

3) HIIT Workouts

بیشتر افراد HIIT Workouts را جزء بهترین موارد در بین ده اپلیکیشن برای ورزش سریع می شناسند. این برنامه شش جلسه مختلف HIIT را به کاربران خود ارائه می دهد. شما می توانید تمرین هایی را بین 4 تا 21 دقیقه در آن انتخاب کنید. علاوه بر این می توانید تعداد کالری سوزانده شده در طول یک جلسه را نیز مشاهده کنید. با این حال برنامه دارای تعداد محدودی تمرین HIIT است. به عنوان مثال نسخه اندرویدی آن فاقد تمرینات تقویتی مشابه نسخه iOS است.

اگر هدف شما سوزاندن سریع کالری و از دست دادن چربی به وسیله تمرینات هوازی باشد، این برنامه بسیار مناسب شماست. در این اپلیکیشن شما می توانید کل زمان تمرین، کالری سوزانده شده، وزن و BMI خود را ردیابی کنید. بعلاوه یادآورهای تمرین و تنظیمات جلسه را به راحتی تنظیم کنید تا از ورزش خود در هیچ حالتی عقب نمانید.

4) Freeletics

Freeletics یک برنامه تمرینی با امتیاز بالاست. اپلیکیشن Freeletics با بیش از 42 میلیون کاربر در سراسر دنیا، برنامه های تمرینی شخصی ایجاد شده به وسیله مربی هوش مصنوعی را ارائه می دهد. شما می توانید از چندین مدار HIIT رایگان و تمرینات مختص وزن بدن استفاده کنید. با این حال در این برنامه تمرین شخصی HIIT فقط برای کاربران با اکانت پرمیوم در دسترس است.

این برنامه با حمایت تیمی از دانشمندان ورزشی، برنامه های غذایی را نیز بر اساس تمرین و نوع بدن شما ارائه می دهد. برخی از ویژگی های اضافی که Freeletics را متمایز می نماید عبارتند از: اتصال به Spotify و محتوای بسیار آموزنده.

Freeletics بعلاوه دارای یک بخش اجتماعی یکپارچه است که در آن می توانید پیشرفت خود را با بقیه افراد به اشتراک بگذارید و در چالش های سرگرم نماینده شرکت کنید. در نسخه رایگان این برنامه شما به ماژول های آموزشی مختلف HIIT دسترسی دارید که قول می دهند تا بدن شما را خوش فرم نگه دارند. با این حال اگر یک مربی هوش مصنوعی و برنامه های غذایی شخصی می خواهید، حتما به سراغ خرید اکانت پولی این اپلیکیشن بروید.

5) Keelo

Keelo ترکیبی از تمرینات هوازی و تقویت نماینده HIIT را به کاربران خود ارائه می دهد. این اپلیکیشن ادعا می نماید که اگر برنامه آن را دنبال کنید، طی دو هفته شاهد پیشرفت های چشمگیری خواهید بود. نسخه رایگان این برنامه به شما امکان دسترسی به 18 تمرین از 901 تمرین را می دهد. با این حال این 18 تمرین رایگان تمام گروه های عضلانی اصلی شما را درگیر می نماید. با استفاده از تمرینات رایگان می توانید بیش از صد کالری را در کمتر از 15 دقیقه بسوزانید!

بنابراین اگر با HIIT آغاز می کنید، می توانید نسخه رایگان Keelo را امتحان کنید. با گرم کردن اولیه آغاز نمایید و در طول جلسات پیشرفت کنید. نسخه پریمیوم به شما امکان دسترسی به تمام 901 تمرین، برنامه های شخصی سازی شده، ویژگی های تماس با مربی و بسیاری موارد دیگر را می دهد. شایان ذکر است که Keelo به شدت بر تمرینات با تجهیزاتی مانند دمبل تمرکز دارد. این برنامه بعلاوه دارای یک بخش انجمن یکپارچه برای ارتباط با کاربران دیگر است که می توانید از آن استفاده کنید.

6) Tabata HIIT Interval Timer

اپلیکیشن Tabata HIIT Interval Timer نیز یک اپلیکیشن برای ورزش سریع است. تاباتا نوعی تمرین HIIT است که بیش ترین تأثیر را در مدت زمان کوتاهی روی بدن شما دارد. در واقع جلسه تمرین تاباتا می تواند تا چهار دقیقه کوتاه باشد. در مقایسه با HIIT معمولی، تاباتا دوره های کوتاه تری دارد که آن را به ابزاری ایده آل برای سوزاندن چربی و بهبود استقامت بدن تبدیل می نماید.

تایمر بازه ای تاباتا HIIT به شما یاری می نماید تا یک تمرین سریع چهار دقیقه ای را در هر مکانی انجام دهید. برنامه های آموزشی ایجاد کنید و به شش تمرین مختلف تاباتا در نسخه رایگان دسترسی داشته باشید. انیمیشن مورد استفاده در تمرینات روان و آسان است. برای آمار دقیق و جلسات سفارشی تاباتا به یک نسخه پرمیوم احتیاج دارید. پیشنهاد می کنم که ابتدا از نسخه رایگان آن استفاده کنید و در صورت رضایت، به سراغ خرید نسخه پولی بروید.

7) J&J Official 7 Minute Workout

اپلیکیشن J&J Official 7 Minute Workout یک برنامه رایگان HIIT با قابلیت استفاده آسان است. این برنامه به وسیله Johnson & Johnson Health and Wellness Solutions، یکی از بزرگترین شرکت های داروسازی در آمریکا پیشرفته است. بنابراین برای تمرینات بهینه زیر هفت دقیقه به تمرینات HIIT اثبات شده علمی متکی است. این اپلیکیشن بهینه ترین تمرین هفت دقیقه ای را بر اساس سطح و انگیزه شما انتخاب می نماید.

J&J Official 7 Minute Workout مجموعه ای از 72 تمرین وزن بدن را به کاربران خود ارائه می دهد. شما می توانید یک تمرین هفت دقیقه ای سریع را انتخاب کنید و یا انگیزه خود را برای دریافت یک تمرین هوشمند مناسب ایجاد کنید. ویدیوهای HD در برنامه موجود است که هر تمرین را به شما آموزش می دهند. علاوه بر این می توانید تمرینات را به صورت دستی انتخاب کنید و تمرین سفارشی خود را به صورت رایگان ایجاد کنید.

8) Seven

اپلیکیشن Seven یکی از مجذوب کننده ترین برنامه های HIIT است. شما به تمرین پایه HIIT تمام بدن در نسخه رایگان این اپلیکیشن دسترسی دارید. در این برنامه بر اساس هدف شما، یک برنامه تمرینی منحصر به فرد ایجاد می گردد. این برنامه از اصول تمرین هفت دقیقه ای پیروی می نماید. تمرینات به خوبی نشان داده شده اند و حتی می توانید در آن، تمرینات سفارشی برای خود ایجاد کنید.

اپلیکیشن Seven یک رویکرد خاص برای آموزش HIIT دارد. از موارد جالب این برنامه ایجاد اهداف هفتگی برای شماست. با تکمیل جلسات، می توانید به وسیله تابلوهای امتیازات و رتبه بندی پیشرفت کنید. این یک راه عالی برای حفظ انگیزه و رسیدن به اهداف است. Seven دارای کتابخانه ای با بیش از 200 تمرین است. پس همین حالا با استفاده از دکمه های زیر آن را دانلود کنید.

9) HIIT Workout Generator

اپلیکیشن HIIT Workout Generator دارای طیف گسترده ای از تمرینات HIIT است. در این برنامه شما همه چیز را از مدارهای هدفمند HIIT گرفته تا تمرینات مختلف تاباتا دریافت می کنید. شما حتی برای آغاز به حساب کاربری هم احتیاج ندارید. برنامه را اجرا کنید، تمرین مورد نظر خود را انتخاب نمایید، تجهیزات موجود را برگزینید و در نهایت تمرین خود را آغاز کنید.

گزینه سفارشی کردن تمرینات بر اساس اهداف کالری سوزی یا وزن شما برای کاربران با اکانت پرمیوم در دسترس خواهد بود. نسخه رایگان بعلاوه دارای تعداد زیادی تبلیغات است که می تواند برای برخی از افراد آزار دهنده باشد. بنابراین ارتقای ممتازی که همه تبلیغات را از برنامه حذف می نماید، ارزش آنالیز دارد. اگر به یک رژیم HIIT یکپارچه با سطحی از سفارشی سازی علاقه دارید، HIIT Workout Generator کار خوبی را برای شما انجام می دهد و ما آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

10) Sworkit Fitness

آخرین اپلیکیشن برای ورزش سریع Sworkit نام دارد. Sworkit یکی دیگر از برنامه های برتر است که برای تمرینات بدون تجهیزات عالی است. اگر نمی توانید به باشگاه بروید، با استفاده از این برنامه یک جلسه HIIT تمام بدن را تکمیل کنید یا برخی از حرکات یوگا را در خانه خود امتحان کنید. جدا از جلسات قابل تنظیم، تعداد قابل توجهی از تمرینات در کتابخانه این اپلیکیشن خود دارد.

مجموعه منحصر به فرد تمرین های Sworkit شامل تمرینات ورزشی در خانه، چالش انعطاف پذیری، تمرینات تناسب اندام و ده ها تمرین دیگر می گردد. برای باز کردن قفل هر تمرین به اشتراک ممتاز (اکانت پرمیوم) Sworkit احتیاج دارید. شما می توانید HIIT را با تاباتا ترکیب کنید و یا جلسه خود را با کشش های سبک ماهیچه ای به انتها برسانید. Sworkit کنترل کامل جلسات تمرینی را به شما می دهد.

جمع بندی

سفر HIIT خود را با برنامه های بالا آغاز کنید. HIIT در سال های اخیر به یک انتخاب بسیار محبوب میان ورزشکاران تبدیل شده است. شما می توانید تنها در چهار دقیقه تمرین کنید و همچنان اندازه زیادی کالری بسوزانید. فقط اهداف و ترجیحات خود را درست و دقیق تنظیم کنید و باقی موارد را به یکی از اپلیکیشن های این فهرست بسپارید. برنامه های HIIT می توانند به شما یاری نمایند تا برنامه ریزی کنید و شما را در هر مرحله هدایت نمایند. پس هرگز آن ها را دست کم نگیرید.

آیا شما هم چند اپلیکیشن برای ورزش سریع می شناسید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما و دیگر کاربران خبرنگاران مگ به اشتراک بگذارید.

منبع: MakeUseOf

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 16 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1401 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1274

به "10 اپلیکیشن برتر برای ورزش های سریع و مفید خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 اپلیکیشن برتر برای ورزش های سریع و مفید خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید