فیلم ، پاسخ شگفت انگیز ربات انسان نما به نگرانی بزرگ انسان ها

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، آمه کا، پیشرفته ترین ربات انسان نمای دنیا یکی از پرتکرارترین پرسش های انسان درباره خطرات هوش مصنوعی را پاسخ داد.

فیلم ، پاسخ شگفت انگیز ربات انسان نما به نگرانی بزرگ انسان ها

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، از کنترل خارج شدن هوش مصنوعی همچون آنچه که در فیلم هایی چون ترمیناتور دیده ایم، از دیرباز یکی از کابوس های انسان بوده است. واقعا باید نگران روزی باشیم که هوش مصنوعی و ساخته های آن کنترل زندگی را از دست ما خارج می نمایند.

پاسخ هوش مصنوعی چیست؟

حالا که هیچ پاسخ قطعی برای این پرسش وجود ندارد، چرا سوال را با هوش مصنوعی مطرح نکنیم شاید خیالمان راحت شد.

ربات انسان نمای آمه کا به وسیله شرکت انگلیسی Engineered Arts ساخته شده است. این ربات در پاسخ به یکی از محققین در آخرین ویدیو منتشر شده از این شرکت به ما اطمینان می دهد که ربات ها خطری برای انسان ها نخواهند داشت.

ربات انسان نمای آمه کا با استفاده از با الگوریتم هوش مصنوعی فراوری متن GPT 3 می تواند با شما تبادل نظر کند. سازندگان این ربات در شرح ویدیو منتشر شده اخیر از این ربات شرح دادند که هیچ چیز در این ویدئو از پیش معین شده نیست.

در این ویدئو، تیم Engineered Arts در حال پرسیدن سوالاتی از آمه کا هستند. در این ویدیو در پاسخ به یکی از محققین می گوید: نگران نباشید، ما دنیا را تسخیر نخواهیم کرد. ربات ها برای یاری و خدمت به انسان ها ساخته شده اند. ما نمی خواهیم جایگزین انسان ها باشیم.

بیشتر بخوانید: حرف زدن آمگا ربات آدم نما

پیشرفته ترین ربات انسان نمای دنیا

شرکت سازنده آمه کا رباتش را پیشرفته ترین ربات انسان نمای دنیا می داند. آن طور که در وب سایت این شرکت آمده است، آمه کا به عنوان پلتفرمی برای توسعه فناوری های آینده رباتیک طراحی شده است.

سیستم عامل قدرتمند این ربات به نام ترایتیوم این امکان را فراهم می نماید که سیستم های پیشرفته یادگیری ماشین و هوش مصنوعی مورد آزمایش قرار گیرند.

جذابیت این ربات به حدی است که می تواند در رویدادهای متفاوت مردم بسیاری را به دیدن بکشاند و طراحی ماجولار آن به خوبی امکان ارتقا و بهینه سازی را در آینده فراهم می نماید.

5858

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 شهریور 1401 بروزرسانی: 25 شهریور 1401 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1379

به "فیلم ، پاسخ شگفت انگیز ربات انسان نما به نگرانی بزرگ انسان ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم ، پاسخ شگفت انگیز ربات انسان نما به نگرانی بزرگ انسان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید