هوش مصنوعی ChatGPT به خودروهای آئودی می آید ، عکس

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، رابط هوش مصنوعی موردعلاقه جهانیان یعنی ChatGPT، قرار است به خودروهای آئودی بیاید. به لطف اضافه شدن این امکان به خودروهای آئودی، فصل جدیدی از تعاملات بین انسان و خودرو شروع خواهد شد.

هوش مصنوعی ChatGPT به خودروهای آئودی می آید ، عکس

امیرمسعود عابدین- مدل های فعلی و آینده و بعلاوه خودروهای قدیمی تر از سال 2021 آئودی دستخوش این تغییر خواهد شد. در صورتی که نسل سوم سیستم اطلاعات تفریح ماژولار (MIB 3) حضور داشته باشد، می توانید با خودروی خود مکالمات طبیعی داشته باشید و در واقع صحبت کنید.

به گزارش خبرنگاران ، روی آوردن خودروسازان به ChatGPT نه به خاطر توانایی های آن، بلکه به علت مدل زبان طبیعی آن است که در تئوری، خواسته های راننده را بهتر درک می نماید. آئودی نوترین شرکتی است که این گام را برداشته است و راه اندازی دستیار آئودی موجود خود را با استفاده از Microsoft Azure Open AI برای ادغام با ChatGPT بهبود می بخشد.

فولکس واگن قبلاً ChatGPT را در خودروهای خود پیاده سازی نموده است، بنابراین حرکت به سمت آئودی کاملاً اجتناب ناپذیر بود. همچون خودروهای فولکس واگن، کنترل صوتی مانند همواره عمل می نماید و همچنان از سیستم اصلی برای دستورات مشخص شده استفاده می نماید. نقطه تمایز سیستم نو در اینجاست که اگر چیزی را بگویید که دستیار آئودی متوجه نگردد، ChatGPT وارد عمل می گردد. آئودی از مثال پرسیدن فشار باد لاستیک ها استفاده می نماید، اما در عین حال هیچ چیز مانع از آن نمی گردد که در حین حرکت با سرعت 240 کیلومتر بر ساعت از خودروی خود در خصوص معنای زندگی سؤال کنید!

ادغام ChatGPT در ماه ژوئیه برای تقریباً دو میلیون آئودی ساخته شده پس از سال 2021 انجام خواهد شد.

منبع: motor1

54322

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 9 تیر 1403 بروزرسانی: 9 تیر 1403 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1556

به "هوش مصنوعی ChatGPT به خودروهای آئودی می آید ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوش مصنوعی ChatGPT به خودروهای آئودی می آید ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید