تور چین ارزان: غول پرداخت آنلاین چین دو تکه می گردد

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، مقامات چینی قصد دارند برای مقابله با انحصارطلبی علی پی را دو تکه نمایند. علی پی مالک محبوب ترین اپلیکیشن پرداخت آنلاین چین است.

تور چین ارزان: غول پرداخت آنلاین چین دو تکه می گردد

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از رویترز، علی پی در مالکیت انت گروپ است که به جک ما موسس علی بابا تعلق دارد.

قرار است این اپلیکیشن به دو بخش تقسیم گردد و بخشی که برای اعطای وام های تجاری سودآور طراحی شده بود، به طور مستقل و به وسیله یک برنامه دیگر در دسترس باشد.

بر اساس این طرح شرکت آنت داده های کاربران را که مربوط به تصمیم گیری برای وام دهی است در اختیار یک شرکت اعتباری تازه می گذارد که بخشی از سهام آن در مالکیت دولت است. این اولین بار است که مجموعه های دولتی در چین کنترل بخشی از سهام آنت را در اختیار می گیرند.

دولت چین در ماه های اخیر کنترل خود بر شرکت های فناوری را افزایش داده و کوشش می نماید از انحصارطلبی و تسلط بیش از حد آنها بر حوزه های مختلف جلوگیری کند. انتظار می رود در نهایت یک شرکت تازه برای اعطای امتیازات اعتباری تاسیس گردد که بخش اعظم سهام آن در کنترل شرکت های دولتی چین باشد.

در ماه آوریل گذشته، رگولاتوری چین از آنت خواسته بود تا در شیوه کسب و کار خود بازنگری کند و دو سرویس سودآور کوچک اعطای وام های خرد خود به نام های Jiebei و Huabeiرا به شرکت های اقتصادی تازهی برای مصرف کنندگان مبدل کند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 23 شهریور 1400 بروزرسانی: 23 شهریور 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1034

به "تور چین ارزان: غول پرداخت آنلاین چین دو تکه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور چین ارزان: غول پرداخت آنلاین چین دو تکه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید