شیوع کرونا و فرصت کاهش تعداد شعب بانک ها

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، نماینده مردم زنجان در مجلس با بیان اینکه اکنون بسیاری از امور بانکی از منزل ممکن شده است، گفت: بهترین فرصت ممکن برای تبدیل به احسن دارایی های بانکی و کاهش تعداد شعب فراهم شده است.

شیوع کرونا و فرصت کاهش تعداد شعب بانک ها

علی وقف چی با تقدیر از خدمات الکترونیکی شبکه بانکی در روزهای کرونایی، گفت: عدم حضور مردم در شعب بانک ها و انجام امور به صورت غیرحضوری مهم ترین کمکی است که می توان به جامعه خدمتگزار شبکه بانکی انجام داد زیرا این افراد نیز در خط مقدم خدمت قرار گرفته اند.

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون بسیاری از امور بانکی از منزل ممکن شده است، توضیح داد: شبکه بانکی کشور نشان داد توانسته باوجود تحریم ها بهترین خدمات ممکن را ارائه کند و از این حیث خللی در مراودات رخ نداده است.

وی با تأکید بر اینکه پس از فروکش کردن بیماری کرونا بهترین فرصت برای ادامه فعالیت های غیرحضوری بانک ها و حتی تعطیلی شعب اضافه بانکی است، توضیح داد: بهترین فرصت ممکن برای تبدیل به احسن دارایی های بانکی فراهم شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه حسن اصلی بانکداری الکترونیک انجام امور در بستر وب و کاهش مفاسد بدون دخالت عامل انسانی است، گفت: با بانکداری الکترونیک مهم ترین اتفاق ممکن یعنی شناسنامه اقتصادی هر ایرانی تعیین و شفاف وجود خواهد شد.

وقف چی ادامه داد: بیماری جدید کرونا باوجود مسائل عدیده ای که ایجاد کرد برای بار چندم نشان داد ما می توانیم از محدودیت ها فرصت های ویژه ای ایجاد کنیم که بانک ها در این حوزه پیش قدم بوده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تأکید کرد: امیدواریم مردم با همکاری هر چه بیشتر و ماندن در خانه و عدم حضور در شعب بانک ها از بیمار شدن کارمندان بانک ها نیز جلوگیری نمایند.

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: خوشبختانه نوآوری های جدید بانک ها در معرفی نرم افزارهای بانکی نشان داد که می توان هر نوع اقدام بانکی را از خانه انجام داد ازاین رو امیدوار هستیم این شرایط برای همواره ادامه داشته باشد تا از ترافیک و هزینه های بسیار در این حوزه ها جلوگیری گردد.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 124

به "شیوع کرونا و فرصت کاهش تعداد شعب بانک ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوع کرونا و فرصت کاهش تعداد شعب بانک ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید