ریل گذاری راه آهن اردبیل شروع شد

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، خبرنگاران/اردبیل استاندار اردبیل از آغاز ریل گذاری راه آهن اردبیل همزمان با اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

ریل گذاری راه آهن اردبیل شروع شد

اکبر بهنامجو امروز 12 بهمن در جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی در فرمانداری اردبیل اظهار کرد: در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با پشتکار نیروهای انقلابی و پشتوانه مردم همچنان با قوت و قدرت در جهت خدمت رسانی به مردم حرکت می کنیم.

وی با اشاره به اینکه در سال های اخیر به رغم تحریم های نظام استکباری در ابعاد مختلف توسعه مناطق را شاهد هستیم، گفت: در استان اردبیل نیز این توسعه به نحو مطلوب مشاهده می شود.

رئیس شورای اداری استان اردبیل به دستاوردهای سفر رئیس جمهور به استان اردبیل اشاره و گفت: بالغ بر 2400 میلیارد تومان اعتبار در این سفر برای استان اردبیل اختصاص یافت که با جذب این اعتبار تحولی عظیم در اردبیل رقم خواهد خورد.

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، بهنامجواز آغاز عملیات ریل گذاری پروژه راه آهن اردبیل همزمان با آغاز جشن های انقلاب اسلامی در اردبیل خبر داد و گفت: با جذب پیمانکار این طرح در اردبیل اجرایی شده و این نشان می دهد که در تمام عرصه ها و ابعاد دنبال کار و تلاش و رفع نواقص مردم هستیم.

وی با تاکید بر اجرایی شدن پروژه های نیمه تمام در اردبیل و اهتمام به توسعه و رونق در اردبیل در زمینه های اقتصادی شرح داد: ایجاد مکان های متنوع گردشگری و تفریحی، راه اندازی خانه های مسافر در شهرستان های گردشگرپذیر از ارکان توسعه استان است که باید با همت و درایت سازمان میراث فرهنگی به ثمر بنشیند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 22

به "ریل گذاری راه آهن اردبیل شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریل گذاری راه آهن اردبیل شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید