رئیس جمهور: دولت با همه توان در کنار پرسنل بخش بهداشت و درمان است

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، روحانی گفت: دولت با همه توان در کنار پرسنل خدوم بخش بهداشت و درمان است.

رئیس جمهور: دولت با همه توان در کنار پرسنل بخش بهداشت و درمان است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، حسن روحانی رئیس جمهور امروز یکشنبه در نشستی با رئیس، مدیران و کادر درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) تهران که به وسیله ویدئو کنفرانس انجام شد، با توضیحات کارشناسی و فنی مسوولان این مجتمع درمانی در جریان چگونگی و فرایند ارائه خدمات درمانی به بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این مرکز نهاده شد.

وی در مصاحبه با مسوولان بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) از جمله متخصص کنترل عفونت بیمارستان، معاون درمان، معاون آموزش و پژوهش و معاون پشتیبانی بیمارستان و مدیر پرستاری این مرکز، در مورد کمبود ها و مسائل پیش روی آنان در راستای ارائه خدمات بهتر به مردم با آنان مصاحبه کرد.

روحانی با تقدیر از کوشش ها و فداکاری های پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) و سایر مراکز درمانی در سراسر کشور گفت: کوشش ها و خدمات خستگی ناپذیر پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور در این ایام بسیار ارزشمند است.

رئیس جمهور اضافه کرد: بیمارستان امام خمینی (ره) جزو بیمارستان های حائز اهمیت و افتخارآفرین کشور است و در این ایام که مردم با مسائلی روبرو شده اند مسوولیت بزرگی را در ارائه خدمات درمانی به مردم بر عهده دارد.

روحانی گفت: مطمئنا مردم ایران قدردان کوشش ها و فداکاری های پرسنل بهداشت و درمان کشور در این مقطع حساس هستند.

رئیس جمهور با بیان اینکه آرامش نسبی که امروز در کشور علیرغم شیوع ویروس کرونا وجود دارد به خاطر اعتماد مردم به بخش درمان و بهداشت کشور است، گفت: اگر افتخارآفرینان کشور در بخش بهداشت و درمان اینطور به میدان نمی آمدند امروز شاهد اضطرابی چند برابری میان مردم بودیم.

روحانی توضیح داد: امروز خوشبختانه یک آرامش نسبی در جامعه وجود دارد چرا که مردم می دانند اگر خدای ناکرده دچار این بیماری و ویروس شوند کادر درمانی و پزشکان و پرستاران فداکار در کنار آن ها هستند.

رئیس جمهور تاکید نمود: دولت با همه توان و امکاناتی که در اختیار دارد برای تامین تجهیزات و امکانات و نیز حمایت و پشتیبانی از پرسنل خدوم بخش بهداشت و درمان انجام وظیفه می نماید.

روحانی با اشاره به اینکه همه مردم باید به دور از حساسیت های بی دلیل، مراقبت های بهداشتی را انجام دهند، گفت: این خود مردم هستند که باید بیشتر به خودشان یاری نمایند و در این راه مسوولان بخش بهداشت و درمان می بایست راه و راستا را به مردم نشان دهند تا بتوانیم از این مقطع سخت عبور کنیم.

رئیس جمهور گفت: در برابر همه پزشکان، پرستاران و پرسنل و کادر خدوم بهداشت و درمان کشور تواضع دارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 97

به "رئیس جمهور: دولت با همه توان در کنار پرسنل بخش بهداشت و درمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمهور: دولت با همه توان در کنار پرسنل بخش بهداشت و درمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید