برنامه ای برای ریاست کمیته المپیک ندارم

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا داورزنی درباره میزبانی شهرداری ارومیه برای مسابقات جام باشگاه های آسیا، گفت: نامه ای را خدمت دوستان نوشته بودیم که مبلغی را به چند بازیکن و مربی خودشان بدهکار هستند و باید معین تکلیف نمایند. بر اساس نامه فدراسیون جهانی، این باشگاه به خاطر اینکه درخواست میزبانی مسابقات باشگاهی آسیا را داشته است، باید تکلیفش را معین کند تا به اصطلاح پنجره اش باز گردد.

برنامه ای برای ریاست کمیته المپیک ندارم

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: این تیم از میزبانی محروم است و قرار بود تا آخر دی ماه تکلیف را روشن نمایند. معمولاً دو ماه قبل از آغاز مسابقات باید شرایط میزبان، هتل، سالن و سایر موارد معین گردد. مجدداً دیروز به اداره کل ورزش آذربایجان غربی اعلام کردیم اگر این اتفاق رخ ندهد محل میزبانی را تغییر می دهیم چون نمی توانیم این شانس را برای ایران از دست بدهیم.

داورزنی تاکید نمود: انتظار داریم استاندار و شورای شهر ارومیه و باشگاه شهرداری سریع تر برای مشخص تکلیف بدهی اقدام کند. قلبا دوست داریم میزبانی در ارومیه باشد ولی اگر اقدام ننمایند چاره ای جز تغییر محل میزبانی نداریم.

رئیس فدراسیون والیبال درباره احتمال اعزام تیم والیبال بانوان به بازی های آسیایی تاکید نمود: یکی از اولویت های ما این است که تیم ملی زنان را در بازی های آسیایی شرکت بدهیم.

داورزنی گفت: این موضوع را باید ستاد بازی های آسیایی تصویب کند. هم از وزیر ورزش و هم از کمیته ملی المپیک درخواست کردم. البته درخواست ما فقط مربوط به والیبال نیست. درست است که رئیس فدراسیون والیبال هستم ولی درخواست کردم این امکان برای سایر رشته های گروهی مثل هندبال، بسکتبال و فوتبال هم فراهم گردد و این اتفاق خوب برای زنان بیافتد.

داورزنی در پاسخ به این سئوال که آیا برای ریاست کمیته المپیک یا هیات اجرایی این کمیته هم برنامه ای دارد؟ تاکید نمود: خیر، فعلاً به فدراسیون والیبال فکر می کنم.

رئیس فدراسیون والیبال درباره احتمال عقد قرارداد با مدرس خارجی که به زودی به ایران می آید، گفت: عقد قراردادی با این مدرس نداریم و فقط برای کارهای آموزشی می آید.

داورزنی در واکنش به فضای تنش آمیز بین برخی از فدراسیون ها و کمیته ملی المپیک اظهار کرد: موفقیت ما در سایه همدلی است. اگر همدلی از بین برود ورزش آسیب می بیند.

رئیس فدراسیون والیبال در خاتمه تاکید نمود که تیم اصلی والیبال به بازی های آسیایی اعزام می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 اسفند 1400 بروزرسانی: 12 اسفند 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1218

به "برنامه ای برای ریاست کمیته المپیک ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ای برای ریاست کمیته المپیک ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید