آپارتمان های کمتر از میانگین قیمت در تهران

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، خبرنگاران : جست وجو و آنالیز بعضی از فایل های عرضه شده نشان می دهد بیشتر واحدهای مسکونی با نرخ های متعارف در مناطق مرکزی در محدوده 18 تا 21 میلیون تومان از سوی بعضی مالکان پیشنهاد شده است.

آپارتمان های کمتر از میانگین قیمت در تهران

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از دنیای اقتصاد، بر اساس آخرین گزارش بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن برای آبان ماه، قیمت هر مترمربع واحد مسکونی معامله شده در مناطق بیست ودوگانه برای این ماه، 27 میلیون و 190 هزار تومان بود. با این حال آنالیز قیمت های پیشنهادی فایل های عرضه شده با نرخ های نزدیک به میانگین قیمتی پایتخت، حاکی از آن است که این آپارتمان ها بیشتر در محلات مناطق مرکزی یافت می گردد.

جست وجو و آنالیز بعضی از فایل های عرضه شده نشان می دهد بیشتر واحدهای مسکونی با نرخ های متعارف در مناطق مرکزی در محدوده 18 تا 21 میلیون تومان از سوی بعضی مالکان پیشنهاد شده است. همچنین آنالیز بعضی فایل های پیشنهاد شده به بنگاه های معاملات ملکی در مناطق شرقی از ارائه قیمت هایی در محدوده های 17 تا 27 میلیون تومان حکایت دارد که کمتر از میانگین قیمتی در پایتخت (27 میلیون و 190 هزار تومان) است. پس از مناطق مرکزی و شرقی که بیشترین نرخ های پیشنهادی نزدیک به میانگین قیمتی پایتخت را دارند، در مناطق غربی نیز؛ هرچند قیمت های پیشنهادی کمتری در این محدوده قیمتی دیده می گردد، اما آپارتمان های نزدیک به میانگین قیمتی تهران در بعضی فایل های عرضه شده در این مناطق بیشتر در محدوده نرخ های 26 تا 32 میلیون تومان است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 642

به "آپارتمان های کمتر از میانگین قیمت در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان های کمتر از میانگین قیمت در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید