گرشاسبی: مظاهری پیش قرارداد را امضا کرد ولی درخواستی داشت که پذیرفته نشد، حردانی اول فصل با استقلال به توافق رسیده بود

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: صالح حردانی از ابتدای فصل با استقلال به توافق رسیده بود و پس از باز شدن پنجره باشگاه، درخواست جدایی از فولاد را داد.

گرشاسبی: مظاهری پیش قرارداد را امضا کرد ولی درخواستی داشت که پذیرفته نشد، حردانی اول فصل با استقلال به توافق رسیده بود

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا گرشاسبی در خصوص جابجایی نیم فصل گفت: باید به عنوان نماینده اول ایران در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم و وظیفه داریم که ترکیب تیم را قوی تر کنیم تا حضوری مثمرثمر داشته باشیم. تقریبا 95 درصد از خواسته کادرفنی را جامه عمل پوشاندیم و ترمیم تیم را به جایی رساندیم که در شرایط فعلی مورد قبول کادرفنی است. طبق جلساتی که داشتیم احتمالا یک یا دو بازیکن خارجی نیز در بعضی از پست ها به تیم اضافه کنیم. با توجه به در نظر گرفتن سهمیه، یکی از بازیکنان خارجی ما آسیایی است.

وی در خصوص برگزاری دیدار سوپرجام بیان نمود: اردویی در تهران داشتیم و تیم آماده است و امروز بعدازظهر به سمت سیرجان حرکت می کنیم تا روز دوشنبه یک بازی خوب مقابل پرسپولیس انجام دهیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در خصوص توافق با استقلال درباره انتقال حردانی گفت: در گذشته بندی به قرارداد او اضافه کرده بودند که با پرداخت مبلغی می تواند یک طرفه قراردادش را فسخ کند. در این شرایط با پنجره بسته روبرو بودیم و زمانی هم که در فولاد شروع به کار کردم 5 بازیکن کلیدی تیم یعنی حدود 45 درصد از ترکیب اصلی تیم جدا شده بودند. صالح حردانی قبل از ما و در ابتدای فصل با استقلال به توافق رسیده بود ولی با توجه به شرایط فولاد و با صحبتی که داشتیم این بازیکن را متقاعد کردیم که یک فصل دیگر با ما تمدید کند و بند قراردادش را هم بردارد ولی شرطش این بود که اگر پنجره باز شد اجازه جدایی او را بدهیم. ما هم به او قول دادیم که همکاری می کنیم. از زمانی که پنجره باز شده حردانی زمزمه رفتن سر داد و سرمربی تیم هم با توجه به باز شدن پنجره باشگاه و خواسته این بازیکن که می خواهد جدا شود، با معاوضه حردانی موافق بود. ما هم تلاش کردیم و جلسات متعددی داشتیم و در نهایت این رخ داد.

وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، در پاسخ به این سوال که راضی به جدایی حردانی بوده است؟ گفت: در گذشته هم دیده ایم که یک بازیکن در یک شرایطی از یک تیم جدا می شود و دیگر دلش با آن تیم نیست، البته در این شرایط دخالت ایجینت ها هم تاثیرگذار است. حردانی چندین بار مکتوب از ما خواسته بود که از فولاد جدا شود و بعد از آن هم ما شرایطی را برای جدایی او تعیین کردیم و باشگاه استقلال هم در دقیقه 90 شرایط ما را پذیرفت و پس از حضور دو بازیکن استقلال در تیم مان اجازه انتقال حردانی به استقلال را دادیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد درباره به نتیجه نرسیدن مذاکره با مظاهری یادآور شد: بعد از چندین جلسه، همه شرایط را پذیرفتیم. مظاهری هم شرایط را پذیرفت و قرارداد را امضا کرد و استقلال هم به ما گفت که بعد از توافق نهایی با مظاهری، مجوز خروج این دروازه بان را صادر می کند. بعد از آن مظاهری درخواستی را از کادرفنی داشت که پذیرفته نشد و این موضوع باعث شد قرارداد محقق نشود چون شرایط خوبی نبود. می توانستیم کار را ادامه دهیم چون مظاهری قرارداد را امضا کرده بود و استقلال هم موافق بود ولی چون بازیکنی می خواهیم که با دلش به تیم بیاید، کار را با مظاهری ادامه ندادیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 فروردین 1401 بروزرسانی: 3 فروردین 1401 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1239

به "گرشاسبی: مظاهری پیش قرارداد را امضا کرد ولی درخواستی داشت که پذیرفته نشد، حردانی اول فصل با استقلال به توافق رسیده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی: مظاهری پیش قرارداد را امضا کرد ولی درخواستی داشت که پذیرفته نشد، حردانی اول فصل با استقلال به توافق رسیده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید