چرا پکیج ایران رادیاتور ارور 40 60 80 را نشان میدهد؟

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، پکیج های دیواری به دلیل ساختار وعملکردشان ممکن است در زمان استفاده دچار ایرادات و خرابی هایی شوند که این امر باعث می شود تا دستگاه ارور نشان دهد. پکیج های دیواری ایران رادیاتور هم از این اتفاق و ارور دادن ها مثتسنا نیستند. ارور 40 60 80 ایران رادیاتور جزو رایج ترین خطاهای موجود در پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور می باشد.

چرا پکیج ایران رادیاتور ارور 40 60 80 را نشان میدهد؟

به نقل از وبسایت اوستا پکیج میتوان ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور را با کمی تخصص و پشتکار به راحتی رفع کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه آموزش رفع ارور 40 60 80 ایران رادیاتور را به شما آموزش دهیم.

دلیل بروز ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور چیست؟

یکی از رایج ترین ارورها که بسکمک از کاربران با آن روبرو می شوند، ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور به شمار می رود. با ما همراه باشید تا به شما جزئیات کاملی در مورد این ارور و نحوه رفع کردن آن در پکیج دیواری ایران رادیاتور را بیان کنیم.

 • خرابی سنسور فن یا پرشر هوا
 • مسدود شدن شیلنگ رابط بین ونتوری و پرشر
 • قطع شدن سیم های رابط بین فن و برد
 • معیوب بودن برد پکیج
 • آب شدن ونتوری
 • معیوب بودن فن
 • مسدود شدن ونتوری با سنگ ریزه
 • گیر کردن پره فن

یکی از مهمترین قطعات قرار گرفته شده بر روی برد سنسور، فن به شمار می رود. چنانچه سنسور فن با خرابی روبرو شود، دستگاه ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور را برای شما ارسال خواهد کرد.هنگامی که با عدم کارکرد صحیح و یا نیم سوز شدن سنسور فن روبرو شدید باید در سریعترین زمان به کمک یک تکنسین فنی مشکل به وجود آمده را رفع کنید.

بدون تردید چنانچه با خرابی در قسمت سنسور فن یا پرشر هوا پکیج دیواری روبرو شدید در صورتی که به طور کامل قابلیت خود را از دست داده باشد، باید اقدام به تعویض پرشر هوا یا سنسور فن نمایید.

مهمترین دلیلی که می تواند منجر به ارسال ارور 40 60 80 ایران رادیاتور شود، آسیب دیدگی برد پکیج به شمار می رود. در بیشتر مواقع هنگامی که برد الکترونیکی قادر به ارسال فرمان به شکل مناسب نباشد خطای مورد نظر را مشاهده خواهید کرد. توصیه ما به شما این است که هنگام مشاهده این ارور، در نخستین گام، برد را بررسی کنید.

اگر برد پکیج با آسیب دیدگی جزئی همراه شود یک تکنسین می تواند در سریعترین زمان مشکل به وجود آمده را رفع کند. با این حال گاهی اوقات با سوختگی و نیز ذوب شدن برد نیاز به تعویض آن خواهید داشت. برای تعمیرات برد پکیج می توانید از یک شرکت متخصص در زمینه تعمیر پکیج کمک گرفته تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را رفع کنند.

چگونه ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور را رفع کنیم؟

 1. در نخستین گام دستگاه را از برق خارج نمایید. سپس پوسته دستگاه را از آن جدا کنید.
 2. در گام بعدی می توانید با بررسی فن، چنانچه درون آن شی خارجی قرار گرفته است، آن را خارج کنید.
 3. اگر پس از انجام این کار کماکان فن قابلیت عملکرد نداشت می توان دریافت که فن به طور کامل سوخته یا در رله برد مسائلی به وجود آمده است. (قطع و وصل کردن جریان برق بر عهده رله است.)
 4. برای بررسی رله برد می توانید به کمک ولت متر، ولتاژ دو سر سیم فن را اندازه گیری کنید. چنانچه ولتاژ مورد نظر 220 نبود می توان به خرابی رله پی برد و باید در سریعترین و آن را تعویض کنید.
 5. بررسی شیلنگ متصل به پرشر هوا از دیگر مراحلی به شمار می رود که شما جهت رفع ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور باید آن را انجام دهید. چنانچه این قطعه با کثیفی روبرو شود می توانید درون آن فوت کرده تا اشیای موجود را از آن خارج کنید. علاوه بر این می توانید این قطعه را به خوبی با آب مورد شستشو قرار دهید.
 6. از دیگر مراحلی که شما باید برای رفع عیب به وجود آمده نسبت به آن اقدام کنید، بررسی ونتوری و پرشر هوا خواهد بود. چنانچه با بررسی این قطعات پی بردید مشکل به وجود آمده و ارور ارسال شده از این قطعات بوده، باید اقدام به تعویض آن نمایید. توجه داشته باشید که حرارت بالای آب منجر به بروز خرابی در ونتوری خواهد شد.

نتیجه گیری

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با دلایل بروز ارور 40 60 80 به طور کامل آشنا کنیم و تمامی مواردی که باعث نشان دادن این خطا در دستگاهتان میشود را توضیح دهیم. پیشنهاد ما به شما این است که اگر فکر میکنید تخصص کافی برای تعمیرات پکیج و یا عیب یابی این دستگاه را ندارید حتما از شرکت های متخصص کمک بگیرید تا ار بروز مسائل بیشتر و همچنین هزینه بیشتر برای خودتان اجتناب کنید. گاهی اوقات با پرداخت یک هزینه کم به یک متخصص می توان خدمات خوبی را دریافت کرد. پس اگر فکر میکنید که در توانتان نیست که پکیج را تعمیر کنید از تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

منبع: اتاق
انتشار: 5 مرداد 1401 بروزرسانی: 5 مرداد 1401 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1343

به "چرا پکیج ایران رادیاتور ارور 40 60 80 را نشان میدهد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "چرا پکیج ایران رادیاتور ارور 40 60 80 را نشان میدهد؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا پکیج ایران رادیاتور ارور 40 60 80 را نشان میدهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید