پشت پرده حذف برنامه قوی ترین مردان ایران از شبکه 3 فاش شد

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، فرامرز خودنگاه داور برنامه تلویزیونی قوی ترین مردان درباره توقف این برنامه گفت: بی اخلاقی برخی از ورزشکاران در عدم پخش این برنامه تلویزیونی بی تاثیر نبود.

پشت پرده حذف برنامه قوی ترین مردان ایران از شبکه 3 فاش شد

به گزارش ایرنا، فرامرز خودنگاه در مورد منتشر شدن عکس تعجب برانگیز او در فضای مجازی گفت: این عکس در حالت بدی از من گرفته شد. متاسفانه حدود 40 روز گذشته دامادم را از دست دادم و حال و هوای خوبی نداشتم؛ بعضی اوقات آدم ها حال و روز خوبی ندارند. خیلی ها پس از انتشار این عکس با من تماس گرفتند و خیلی از مردم نیز در در جامعه حالم جویا شدند. همه این مسائل باعث می گردد بسیار به این مردمم که به ورزشکاران کشورشان اهمیت می دهند، افتخار کنم.

داور برنامه تلویزیونی قوی ترین مردان درمورد عدم پخش این برنامه بیان کرد: فعلا که درگیر ساخت یک برنامه تازه در شبکه نسیم هستیم. اما از یک زمانی به بعد خود شبکه 3 نخواست که ما این برنامه را ادامه بدهیم. البته من خودم نیز خیلی خسته شده بودم و حدود یکسال است که به طور کامل از فدراسیون نیز استعفاء داده ام. خیلی از مردم در کوچه و بازار هم وقتی مرا می بینند، دلیل توقف برنامه قوی ترین مردان را جویا می شوند، اما فقط می توانم به همه بگویم که خود شبکه نخواست. البته بی اخلاقی بعضی از ورزشکاران هم در عدم پخش این برنامه تلویزیونی بی تاثیر نبود و خود ورزشکاران هم تا حدی مقصر بودند.

وی ادامه داد: بعضی کار ها نظر مدیران را تغییر می دهد؛ ممکن است به خاطر یک اتفاق بد، شما دیگر به یک باشگاه ورزشی نروید. مسئولین باید همه چیز را بسنجند و تصمیم بگیرند و من نمی توانم در این سیستم دخالت کنم. خود مدیران شبکه سه هم خیلی از موضوع ناراحت بودند و نشد که کاری برای بعضی مسائل انجام دهیم. خیلی از بجه ها از پیگیری های ما بی خبر هستند و ما توانستیم در برهه ای دوباره مدیران را راضی کنیم، اما اتفاقات ناگوار تازهی پیش آمد و باز هم ساخت برنامه متوقف شد. در این موضوع تَر و خشک با هم سوختند و به نظرم نباید کاری کنیم حق بچه های خوب این رشته ضایع گردد.

خودنگاه با اشاره به شایعه وجود دشمنی علیه او در فدراسیون و رشته قوی ترین مردان، تاکید نمود: روزی خودم از فدراسیون استعفاء دادم و دشمنی یا جریانی مثل این ها وجود نداشت، زیرا من تنها به خدا تکیه می کنم و فقط خودش باید جایگاه آدم را تعیین کند. قوی ترین مردان مثل بچه من می ماند و خودم آن را بزرگ کردم. از سال 77 تا سال 97 برنامه های قوی ترین مردان را ساختم، درحالی که کار من ساخت و ساز ملک بود و باید همه چیز را در یک برهه زمانی برای این برنامه رها می کردم. چیزی که خیلی روی درست برگزار شدن آن تاکید داشتم مسابقات انتخابی بود و هیچ وقت حق الناس را در آن زیر پا نمی گذاشتم با اینکه بعضی ها از من چنین انتظاراتی داشتند.

داور اسبق قوی ترین مردان درباره آینده رشته قوی ترین مردان و نقش خودش در آن عنوان داشت: پیشنهاد می کنم کمی تخریب ها را کنار بگذارند و زحمات بچه هایی که تازها وارد این رشته شدند را کوچک نشان ندهند. باید بیش از این به زحمت ورزشکاران اهمیت داد. من خودم درحال ساخت یک مجتمع ورزشی سمت شهریار هستم؛ می توانستم با هزینه آن 200 واحد مسکونی بسازم و عایدی بالایی را بدست بیاورم، اما ترجیح دادم کارآفرینی کنم، 200 الی 300 تفر را سرکار بیاورم و 2 الی سه هزار نفر در این مجموعه ورزش نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 4 فروردین 1402 بروزرسانی: 4 فروردین 1402 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1466

به "پشت پرده حذف برنامه قوی ترین مردان ایران از شبکه 3 فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده حذف برنامه قوی ترین مردان ایران از شبکه 3 فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید