فصل پنجم بازی فورتنایت شامل چند حالت نو در این بازی خواهد بود

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، چندی پیش رویداد بزرگ بیگ بنگ (Big Bang) بازی فورتنایت بود و در آن فصل 4 این بازی به اتمام رسید. حال نوبت به فصل پنجم فورتنایت رسیده که هواداران را با محتوای جدیدی روبرو کند. نکته مثبت اینجاست که شرکت سازنده محتوای بسیار زیادی در فصل پنجم بازی فورتنایت جا داده است و در نتیجه این بازی را بیش از پیش توسعه داده است.

فصل پنجم بازی فورتنایت شامل چند حالت نو در این بازی خواهد بود

در فصل نو بازی فورتنایت ما شاهد 3 حالت نو هستیم. این سه حالت لگو (Lego)، راکت ریسینگ (Rocket Racing) و فورتنایت فستیوال (Fortnite Festival) نام دارند. دو مورد اول که به ترتیب با توجه به جهانی لگو و سبک ریسینگ و مسابقه ساخته شده اند. فورتنایت فستیوال نیز حالت مخصوص خود را داشته که باعث شده تنوع در این بازی بسیار زیاد بگردد.

لگو فورتنایت یک همکاری بسیار جالب میان شرکت اپیک و لگو است. این حالت یک جهانی بسیار گسترده را به کاربران ارائه داده که در آن هنر جهان سازی در لگو و مجذوب کنندهیت فورتنایت با هم ترکیب شده است. از طرفی لگو فورتنایت یک تجربه بسیار کامل و مجذوب کننده در زمینه ساخت و ساز و بقا است. بازی لگو فورتنایت برای همه افراد در هر محدوده سنی ساخته شده تا کاربران بتوانند از آن لذت ببرند. این حالت نو در جهانی بازی فورتنایت از تاریخ 16 آذر (7 دسامبر) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

راکت ریسینگ یک تجربه سوپرسونیک (Supersonic) و آرکید مسابقه ای است که کاربران می توانند کارهای بسیار زیادی در آن انجام دهند. به این شکل که از پرواز و رانندگی با سرعت زیاد گرفته تا انجام حرکات مختلف در این بازی وجود داشته که همه این کارها در مجموعه ای از مسیرهای مختلف انجام خواهد شد. راکت ریسینگ به وسیله شرکت سایونیکس (Psyonix) ساخته شده که مسئول ساخت بازی راکت لیگ هم بودند. راکت ریسینگ نیز در تاریخ 17 آذر (8 دسامبر) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

در سرانجام هم به فستیوال فورتنایت (Fortnite Festival) می رسیم. فورتنایت فستیوال یک بازی موسیقی است که در آن بازیکنان در یک گروه با دوستان خود بازی نموده و می توانند اجراهای مختلف داشته باشند. این بازی به وسیله شرکت هارمونیکس (Harmonix) ساخته شده که در گذشته مسئول ساخت بازی راک بند (Rock Band) بودند. فورتنایت فستیوال به نوعی آغاز سبک نوی در بازی فورتنایت بوده که در آن موسیقی به مقدار زیادی دخیل است. فورتنایت فستیوال نیز در تاریخ 18 آذر (9 دسامبر) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

شرکت اپیک به برترین نحو از بازی محبوب خود پشتیبانی کرد. این شرکت چندین حالت مختلف و فصل های متنوع برای این بازی عرضه کرد و ارائه هر فصل نیز به روش خاصی انجام می گردد. همین موضوع باعث شده که فورتنایت محبوبیت خود را از دست ندهد. نکته اصلی اینجاست که اپیک با عرضه محتوای بسیار زیاد توانست این بازی را زنده نگه دارد اما در فصل 5 سنگ تمام گذاشت. به این شکل که این شرکت تصمیم گرفت تا چندین حالت مختلف به بازی اضافه کند و در کنار آن یک نقشه کاملاً نو هم برای بازی طراحی کند.

همه این موارد در کنار تغییراتی که در گیم پلی ایجاد شده و تعداد کرکترهای زیادی که به این بازی اضافه شده باعث شده که فورتنایت به یکی از گسترده ترین بازی های بتل رویال و آنلاین تاریخ تبدیل گردد. عنوانی که برای سلایق مختلف محتوا داشته و از طرفی طراحی بسیار خوب و بالغی پیدا نموده است.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 آذر 1402 بروزرسانی: 15 آذر 1402 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1543

به "فصل پنجم بازی فورتنایت شامل چند حالت نو در این بازی خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل پنجم بازی فورتنایت شامل چند حالت نو در این بازی خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید