عذرخواهی از کریم باقری بعد از اتفاقات جنجالی

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، تیم فوتبال پرسپولیس در روز هشتم مرداد ماه سال جاری به مصاف پیکان رفت و با قهرمانی لیگ بیستم را به سرانجام رساند. با وجود کسب نام قهرمانی، کریم باقری در جشن قهرمانی پرسپولیس غایب بود و این موضوع توجه رسانه ها و هواداران پرسپولیس را به خود جلب کرد.

عذرخواهی از کریم باقری بعد از اتفاقات جنجالی

گویا حین بازی پرسپولیس و پیکان، حامد لک در یکی از صحنه ها با بازیکن پیکان صحبت هایی را انجام داد و عصبانیتش را بروز می دهد. بلافاصله بعد از این قضیه مدافعان پرسپولیس وارد عمل شدند و جلوی دروازه بان تیم شان را گرفتند. این موضوع با تذکر جدی کریم باقری هم روبه رو شد. در واکنش به این تذکر، لک دستانش را به نشانه اعتراض تکان داد که باعث تشدید عصبانیت مربی پرسپولیس شد.

پرسپولیسی ها بعد از خاتمه مسابقه به رختکن رفتند و لباس ویژه قهرمانی را برتن کردند تا هر چه زودتر و هماهنگ تر در جشن قهرمانی حاضر شوند. بررسی ها حاکی از آن است که حامد لک در رختکن از کریم باقری عذرخواهی کرد و سعی کرد این گلایه را از بین ببرد. در همین رابطه گفته می شد اگر دروازه بان پرسپولیس از مربی تیمش عذرخواهی نمی کرد از این تیم اخراج می شد. وی با قبول اشتباه و اعلام عذرخواهی اخراجش از این تیم را منتفی کرد.

منبع: اندازه

منبع: فرارو
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 989

به "عذرخواهی از کریم باقری بعد از اتفاقات جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی از کریم باقری بعد از اتفاقات جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید