شیخ سلمان اعلام کرد؛ نیاز به حداقل 8 تا 10 ورزشگاه بین المللی برای میزبانی جام ملت های آسیا

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد کشور میزبان مسابقات جام ملت های آسیا باید حداقل 8 تا 10 ورزشگاه در سطح بین المللی داشته باشد.

شیخ سلمان اعلام کرد؛ نیاز به حداقل 8 تا 10 ورزشگاه بین المللی برای میزبانی جام ملت های آسیا

به گزارش خبرنگاران، به نوشته روزنامه الشرق الاوسط، شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص انتخاب میزبان جام ملت های 2027 گفت: چین فقط 3 سال دیگر تا برگزاری مسابقات 2023 فرصت دارد و به اعتقاد من باید برای کشوری که قرار است میزبان دوره بعدی مسابقات باشد مهلت بیشتری در نظر بگیریم. با توجه به توسعه مسابقات در جام 2019 امارات رقابت ها را با حضور 24 تیم برگزار می کنیم و این یعنی برگزاری 51 مسابقه که لازم است حداقل 8 تا 10 ورزشگاه بین المللی در اختیار داشته باشیم.

الشرق الاوسط در همین حال گفت کشورهای عربستان و قطر به شکل رسمی آمادگی خود را برای میزبانی از مسابقات جام ملت های آسیا در سال 2027 اعلام کرده اند در حالی که کشورهای ازبکستان ، اردن و عراق هم مایل به میزبانی از این رقابت ها هستند. کشورهای آسیایی به منظور اعلام آمادگی خود تا دو ماه دیگر وقت خواهند داشت.

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون فوتبال ایران هم بنا بر اعلام سخنگوی فدراسیون نامزد میزبانی این مسابقات در سال 2027 شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 213

به "شیخ سلمان اعلام کرد؛ نیاز به حداقل 8 تا 10 ورزشگاه بین المللی برای میزبانی جام ملت های آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ سلمان اعلام کرد؛ نیاز به حداقل 8 تا 10 ورزشگاه بین المللی برای میزبانی جام ملت های آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید