سوت پایان تولید آی مک پرو

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، هنگامی که اپل، آی مک پرو را معرفی کرد، آن را قدرتمندترین مک ساخته شده تا آن زمان توصیف کرد، اگرچه این عنوان به طور قطع توسط مک پرو از آن گرفته شده است.

سوت پایان تولید آی مک پرو

هنگامی که اپل، آی مک پرو را معرفی کرد، آن را قدرتمندترین مک ساخته شده تا آن زمان توصیف کرد

اپل به تولید آی مک پرو، رایانه ای که زمانی قدرتمندترین رایانه به شمار می رفت، پایان می دهد. بر اساس گزارش ماکرومورس، اپل تایید کرده که این شرکت فروش اغلب قطعات و بخش های این رایانه را متوقف کرده و با تمام شدن موجودی کنونی، تولید آن را به کلی متوقف خواهد کرد.

توقف تولید آی مک پرو در حالی انجام می شود که انتظار می رود این شرکت با معرفی تراشه های داخلی جدید، تغییرات گسترده و چشمگیری را در سیستم عامل مک ایجاد کند

این شرکت نخستین بار در تابستان سال گذشته، زمانی که گفت که تمامی کامپیوتر های تولیدی اپل تا حدود دو سال آینده شامل این تراشه خواهند شد، از وجود این تراشه ها رونمایی کرد. نخستین رایانه هایی که از این تراشه ها استفاده می کنند - مک بوک پرو، مک بوک ایر و مک مینی، که همه آن ها از تراشه ای به نام اِم وان (M1) استفاده می کنند - اواخر سال گذشته، زمانی که اپل بر تعهد خود مبنی بر استفاده از این تراشه در سایر تولیدات خود تاکید کرد، معرفی شدند.

با توجه به افزایش و بهبود گسترده عملکردی که این تراشه های اپل برای رایانه ها به همراه دارند، این امکان وجود دارد که اپل در کنار مک پرو، آی مک قدرتمندتری تولید کند. شایعه شده که اپل در حال برنامه ریزی برای طراحی مجدد آی مک است که احتمالا شامل افزایش کارایی باشد که آن را با آی مک پرو که اینک متوقف شده است، سازگار کند.

آی مک پرو شبیه به آی مک معمولی طراحی شده، اما با رنگ خاکستری تیره تر، و همچنین با یک صفحه کلید و ماوس متناسب. اما در داخل، یک سری چیز ها با هدف تقویت بیشتر سیستم، ارتقا داده شده اند، از جمله می توان به سیستم خنک کننده قوی تر برای اطمینان از کار کامپیوتر بدون داغ شدن بیش از حد اشاره کرد.

هنگامی که اپل، آی مک پرو را معرفی کرد، آن را قدرتمندترین مک ساخته شده تا آن زمان توصیف کرد، اگرچه این عنوان به طور قطع توسط مک پرو از آن گرفته شده است.

در واقع، به نظر می رسد که مک پرو به روش های مختلفی این جایگاه را از آن خود کرده است. زمانی که این رایانه در سال 2019 معرفی شد، به نظر می رسید که همان شکاف موجود در بازار را پر کرده است و از آن زمان دیگر کمتر کسی درباره آی مک پرو صحبت کرد.

این محصول همچنین در طی عمر خود تغییرات سخت افزاری خاصی را تجربه نکرد و تقریبا همان رایانه ای که در زمان معرفی در پایان سال 2017 بود، باقی ماند، در حالی که سایر مک ها به طور چشم گیری ارتقا پیدا کردند.

منبع: ایندیپندنت

منبع: فرادید
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 769

به "سوت پایان تولید آی مک پرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوت پایان تولید آی مک پرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید