زیارت اهل قبور در پنجشنبه و آدینه آخر سال را به زمان دیگری موکول کنید

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، سعید خال درباره تمهیدات سازمان بهشت زهرا (س) برای مقابله با شیوع ویروس کرونا توضیحاتی داد.

زیارت اهل قبور در پنجشنبه و آدینه آخر سال را به زمان دیگری موکول کنید

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران در تبادل نظر با دنیای با نشاط مدرسه، درخصوص تمهیدات سازمان بهشت زهرا (س) پس از شیوع کرونا در پایتخت گفت: سازمان بهشت زهرا (س) یکی از سازمان های زیر مجموعه شهرداری تهران است که بدون تعطیلی در کنار خانواده های متألم و دردمند واقع شده است؛ این سازمان از همان ساعات اولیه با تشکیل ستاد بحران و تدوین دستورالعمل های لازم و همچنین هماهنگی با دستگاه های ذی ربط به ویژه وزارت بهداشت با آمادگی کامل در کنار سایر نهادهای خدماتی کنار شهروندان بوده است.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران در مورد برگزاری آیین پنجشنبه و آدینه پایانی سال نیز گفت: سازمان بهشت زهرا (س) مانند هر سال از ماه ها پیش برای این مراسم و آیین ایرانی اسلامی خود را آماده می نماید، اما در این شرایط و با توجه به اهمیت رعایت نکات بهداشتی و توصیه ها و اقدامات لازم جهت پیشگیری از بیماری کرونا به شهروندان توصیه می کنیم که بعد از سپری شدن این بحران و فروکش کردن ویروس کرونا در ماه های اردیبهشت و بعد از آن به بهشت زهرا (س) تشریف بیاورند.

خال ادامه داد: از هموطنان می خواهم به هیچ وجه به آمارهای غیرواقعی پخش شده در شبکه های مجازی توجه ننمایند، چراکه این آمارها صحت ندارد و تنها مرجع رسمی اعلام آمار وزارت بهداشت است.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران با تأکید بر اینکه این سازمان به عنوان یک سازمان خدمات رسان و جهادگر در کنار مردم واقع شده است و سعی و کوشش آن بر این است که از غم و اندوه آن ها بکاهد، اضافه کرد: گاهی شاهد انتشار بعضی کلیپ ها در فضای مجازی هستیم که این ها سندیت ندارد و نباید مردم به آن ها توجه نمایند.

او اضافه کرد: مجموعه بهشت زهرا (س) کوشش می نماید تا در کمال آرامش و تکریم و احترام پذیرای مردم داغدیده باشد، هرچند که آرزوی قلبی ما این است که مردم در سلامت باشند، اما در صورت مراجعه به سازمان بهشت زهرا (س) تمام تمهیدات مورد نظر اندیشیده شده است.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران با تأکید بر رعایت تمام موارد بهداشتی مورد احتیاج و مسائل شرعی در بهشت زهرا(س) گفت: برای تمام متوفیان موارد شرعی با نظارت کامل انجام می گردد و همچنین تمام اماکن و امکانات بهشت زهرا (س) به صورت روزانه و در چندین نوبت ضدعفونی می گردد.

خال توضیح داد: ناوگان حمل و نقل بهشت زهرا(س)، پرسنل و تمام لوازم مصرفی هر روز و پس از هر مأموریت مورد گندزدایی و ضدعفونی قرار می گیرد.

او گفت: در کنار این موضوع لوازم و تجهیزات فردی مورد احتیاج پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در اختیارشان قرار گرفته تا بتوانند از خود در برابر بیماری های احتمالی محافظت دقیقی داشته باشند.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران درباره اقدامات در نظر گرفته شده برای کارکنان این سازمان گفت: کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) به صورت روزانه چکاپ سلامت شده و تب سنجی می شوند تا خدای نکرده سلامتی آن ها به خطر نیافتد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران توضیح داد: سازمان بهشت زهرا (س) با پرسنل ایثارگر در کنار کادر درمان و پزشکی کشور ایستاده است تا به فوت شدگان احتمالی خدمت رسانی کند، هرچند که آرزوی قلبی ما این است که مردم در سلامت باشند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 78

به "زیارت اهل قبور در پنجشنبه و آدینه آخر سال را به زمان دیگری موکول کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیارت اهل قبور در پنجشنبه و آدینه آخر سال را به زمان دیگری موکول کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید