ریزش آوار در یک ساختمان مسکونی در خیابان بقایی تهران

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از ریزش آوار در یک ساختمان مسکونی در خیابان بقایی اطلاع داد.

ریزش آوار در یک ساختمان مسکونی در خیابان بقایی تهران

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره ریزش آوار در یک ساختمان مسکونی در خیابان بقایی تهران گفت: ظهر امروز احتمال ریزش یک ساختمان در خیابان بقایی، تقاطع مسلم به علت گودبرداری مجاور آن به وسیله سامانه 125 به نیروهای آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی اضافه نمود: 3 دقیقه پس از تماس با نیروهای آتش نشانی ایستگاه مورد نظر به محل حادثه اعزام شدند و معین شد که هر لحظه احتمال تخریب این ساختمان وجود دارد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه این ساختمان دو طبقه یکی از طبقات آن مسکونی و دیگر طبقه یک مغازه فروش لوازم جشن تولد بود، گفت: این ساختمان خالی از سکنه بوده ولی با این حال این سازی های لازم انجام گرفته و ساختمان های مجاور دیگر نیز خالی از سکنه شد.

وی گفت: دقایقی پس از ایمن سازی محل جلوی چشم همگان این ساختمان ریزش کرد و خوشبختانه با اقداماتی که به موقع توسط آتش نشانی انجام شده بود، حادثه مصدوم و تلفات جانی به همراه نداشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 732

به "ریزش آوار در یک ساختمان مسکونی در خیابان بقایی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریزش آوار در یک ساختمان مسکونی در خیابان بقایی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید