فرایند امیدوارکننده فرنگی کار تیم ملی بعد از رهایی از کرونا

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، به گزارش خبرنگاران، کمتر کسی پیش بینی می کرد حسین نوری بعد از ابتلا به کرونا و بستری شدن در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان مسیح دانشوری، بتواند به این زودی روی پای خود بایستد و فرایند عادی زندگی را طی کند، اما این قهرمان شکست ناپذیر به خوبی با این بیماری مهلک جنگید و توانست این کابوس چند هفته ای را پشت سر بگذارد.

فرایند امیدوارکننده فرنگی کار تیم ملی بعد از رهایی از کرونا

حسین نوری که یکی از امیدهای کسب سهمیه وزن 87 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک تلقی می شود، پس از ترخیص از بیمارستان، فرایند درمانی خود را در منزل ادامه داد و از دو هفته پیش، تمرینات کشتی را استارت زده است. نباید فراموش کرد که این فرنگی کار بااخلاق کرجی، حدود یکماه پیش با شرایطی سخت، قادر به تنفس بود که خوشبختانه به لطف خدا و تلاش پزشکان توانست دوباره به زندگی عادی بازشود.

در تازه ترین فیلمی که از تمرینات او زیر نظر مربی اش در کرج منتشر شده، حسین نوری شرایط بدنی نسبتا خوبی دارد و با انگیزه تمرین می کند. نشانه هایی از آغاز یک جهت سخت و پرفراز و نشیب، برای بازگشت مقتدرانه به روی تشک و رسیدن به اوج آمادگی.

دارنده مدال برنز رقابتهای کشتی فرنگی جهان در تشریح آخرین شرایط خود به خبرنگاران گفت: از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا و با تاکید مربیان و پزشکان همواره از ماسک استفاده می کردم، اما در سالن تمرین امکان استفاده از ماسک نبود. فکر می کنم در همان سالن تمرین گرفتار این بیماری شدم، چراکه برخی از افراد رفته رفته با گذر زمان، پروتکل های بهداشتی را جدی نگرفتند و محیط را برای انتشار ویروس مهیا کردند.

وی افزود: روزهای سختی را پشت سر گذاشتم. هیچوقت فکر نمی کردم به چنین روزی گرفتار شوم که حتی برای تنفس باید از دستگاه کمک بگیرم. شرایط من به نحوی بود که باید برای زنده ماندن تلاش می کردم که خوشبختانه با تلاش پزشکان و همچنین حمایت مسئولان فدراسیون کشتی و فدراسیون پزشکی ورزشی توانستم این روزهای سخت و وحشتناک را پشت سر بگذارم.

نوری ادامه داد: بعد از ترخیص از بیمارستان، مدتی در منزل به درمان و استراحت پرداختم و در ادامه با نظر پزشکان توانستم از دو هفته قبل، تمریناتم را آغاز کنم. این اتفاق نتوانست در عزم و اراده من برای رسیدن به هدفم مسئله ای ایجاد کند و همچنان تلاش می کنم با کسب سهمیه المپیک، نماینده خوبی برای کشورم در این رویداد بزرگ باشم.

وی به تلاش مسئولان در فرایند درمانش اشاره کرد و گفت: علیرضا دبیر و حمید سوریان از همان ابتدا با جدیت پیگیر فرایند درمان بودند و مسئولان وزارت ورزش هم کمک زیادی به من کردند. همین موضوع باعث شده تا هم اکنون با روحیه و انگیزه بیشتری به فکر بازگشت باشم و با تمام وجود برای ادای دین به ورزش کشورمان تمرین کنم.

فرنگی کار مدعی وزن 87 کیلوگرم تیم ملی در سرانجام گفت: امیدوارم بتوانم در طول جهت آماده سازی تا حضور در میادین پیش رو به خوبی به شرایط روحی و جسمی مطلوب برسم. هر چند ویروس کرونا خلاء بزرگی در فرایند تمرینات من و دیگر کشتی گیران تیم ملی ایجاد کرد، اما چاره ای نیست و باید با وجود تمام محدودیت ها، خودمان را در سطح آمادگی نسبی حفظ کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 406

به "فرایند امیدوارکننده فرنگی کار تیم ملی بعد از رهایی از کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند امیدوارکننده فرنگی کار تیم ملی بعد از رهایی از کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید