خلاصه بازی فولاد 1 ، پرسپولیس 3؛ درخشش تازه وارد ها

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، در آخرین ملاقات هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران، پرسپولیس از ساعت 18 مهمان فولاد خوزستان بود که این ملاقات در نهایت با فزونی 3 بر یک پرسپولیس به سرانجام رسید. برای پرسپولیس در این ملاقات رضا اسدی در دقیقه 61، حامد پاکدل در دقیقه 73 و عیسی آل کثیر در دقیقه 83 گلزنی کردند و تک گل فولاد را نیز پریرا در دقیقه 77 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

خلاصه بازی فولاد 1 ، پرسپولیس 3؛ درخشش تازه وارد ها

نیمه نخست:

شروع این ملاقات با بازی پایاپای دو تیم همراه بود و هرچه از زمان بازی گذشت، دو تیم سعی داشتند فشار بیشتری روی حریف ایجاد نمایند که در این کار ناموفق بودند. بازی در بیشتر دقایق نیمه نخست، در میانه زمین در جریان بود، اما با این حال روی یکی دو حرکت، پرسپولیس کرنر به دست آورد که نتوانست از این فرصت ها استفاده کند. در مقابل، فولادی ها هم یکی دو فرصت نصف و نیمه به دست آوردند که به گل تبدیل نشد. در دقیقه 35، پاتوسی پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و با یک شوت پای راست دروازه پرسپولیس را هدف قرار داد که توپ او را لک راهی کرنر کرد.

نیمه دوم:

در نیمه دوم این ملاقات، دو تیم بازی مجذوب کننده تری نسبت به نیمه نخست به نمایش گذاشتند و در همان دقایق ابتدایی شاهد فرصت گل بودیم. در دقیقه 55 وحید حیدریه درون محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد، اما شوت او با اختلاف کمی از دروازه راهی اوت شد.

گل نخست پرسپولیس: در ادامه در دقیقه 61، روی یک ضربه کرنر مهدی شیری توپ را به روی دروازه فولاد ارسال کرد و رضا اسدی با ضربه سر دروازه فولاد را باز کرد. در دقیقه 64، مهدی ترابی با یک پاس در عمق فرصت بسیار خوبی برای مهدی عبدی ایجاد کرد تا با دروازه بان فولاد تک به تک گردد، اما عبدی نتوانست از این فرصت استفاده کند. در دقیقه 66، ترابی از پشت محوطه جریمه فولاد دروازه را هدف قرار داد که توپ او با دخالت دروازه بان فولاد به کرنر تبدیل شد.

گل دوم پرسپولیس: در دقیقه 73، پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و در ادامه تربی با ارسال توپ روی دروازه فولاد فرصت بسیار خوبی برای حامد پاکدل ایجاد کرد و این بازیکن هم با ضربه سر دروازه فولاد را باز کرد.

گل نخست فولاد: در دقیقه 77، روی پاس پاتوسی و در ادامه برخورد فرشاد فرجی و پریرا، داور نقطه پنالتی را نشان داد و در ادامه پریرا با استفاده از این فرصت دروازه پرسپولیس را باز کرد.

گل سوم پرسپولیس: در دقیقه 83، روی یک حرکت تیمی و پاس خوب وحید امیری، عیسی آل کثیر فرصت بسیار خوبی به دست آورد و گل سوم تیمش را به ثمر رساند. فولاد خوزستان در حالی مقابل پرسپولیس مغلوب شد که در 23 ماه گذشته در استادیوم خانگی خود برابر تیمی طعم شکست را نچشیده بود. این ملاقات در حالی برگزار گردید که بنا بر تصویری که باشگاه پرسپولیس منتشر کرد، تعدادی از طرفداران فولاد با حضور در استادیوم بازی را از نزدیک دیدن کردند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، فرشاد فرجی، مهدی شیری، وحید امیری، میلاد سرلک، رضا اسدی، احسان پهلوان (65 عیسی آل کثیر)، مهدی ترابی، امید عالیشاه و مهدی عبدی (65 حامد پاکدل).

ترکیب فولاد: احسان مرادیان، صالح حردانی، مهران موسوی، موسی کولی بالی، وحید حیدریه، محمد آبشک، میلاد بدرقه، محمد قاسم نژاد، ساسان انصاری، پاتوسی، لوسیانو پریرا.

منبع: فرارو
انتشار: 25 آبان 1400 بروزرسانی: 25 آبان 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1101

به "خلاصه بازی فولاد 1 ، پرسپولیس 3؛ درخشش تازه وارد ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاصه بازی فولاد 1 ، پرسپولیس 3؛ درخشش تازه وارد ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید