جلالی: قواعد بازی در این فصل فرق نموده است، از همین فردا نساجی را ترمیم می کنم

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، سرمربی نساجی قائم شهر می گوید قواعد بازی در این فصل فرق نموده و آن چیزهایی که در زمین دیده است به هیچ وجه پذیرفتی نیست.

جلالی: قواعد بازی در این فصل فرق نموده است، از همین فردا نساجی را ترمیم می کنم

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران، مجید جلالی پس از شکست تیمش مقابل ذوب آهن اظهار کرد: بازی بسیار غافلگیر کننده و آزاردهنده ای بود و تیم حریف سه بار هم روی دروازه ما نیامد. ما 10 روز است که داریم روی دفاع مان کار می کنیم اما دیدید در همان ثانیه های اول گل خوردیم. توانستیم زود به بازی برگردیم اما احساس می کنم قواعد بازی در این فصل فرق نموده و آن چیزهایی که در زمین دیدم به هیچ وجه پذیرفتی نیست. این چیزی است که با آن روبرو ایم.

او افزود: قطعا این تیم احتیاج به ترمیم دارد و به طرفداران باید بگویم نگران نباشد و شاید از همین فردا این ترمیم را آغاز کنم. شاید برخی از بازیکنان اشتباهی به این تیم آمدند چون در قواره نساجی نیستند. من نمی گذارم به نیم فصل برسد و سعی می کنیم خیلی سریع این تیم را ترمیم کنیم و باید نگاه مان به آینده باشد و امیدوار باشیم. به هیچ وجه نباید تسلیم شویم چون باید از این تیم مراقبت کنیم. نساجی تیم مردم و دلسوخته ها است و من در این چند روز دیدم چه کسانی اینجا آمدند. به هیچ وجه از پا در نمی آییم تا بتوانیم به روزهای خوب برگردیم. به روزهایی که شایسته تیم نساجی است.

جلالی در پاسخ به این سوال که در نیم فصل بودجه کافی برای بستن یک تیم قدرتمند وجود دارد؟ گفت: از نظر بودجه مسئله ای نداریم اما از نظر یارگیری مشکل داریم. یارگیری در نیم فصل خیلی سخت تر از ابتدای فصل است و در حال حاضر هر بازیکنی را بخواهیم جذب کنیم، ابتدا باید باشگاهش را راضی کنیم و این کار سختی است. ما سعی می کنیم تا آن جایی که شرایط اجازه می دهد این کار را انجام دهیم. با آقای حدادی صحبت کردم و از نظر بودجه مسئله ای نداریم و امیدوارم بازیکنان خیلی بهتری جذب کنیم.

او در پاسخ به این سوال که از عملکرد بازیکنان پایه ای که امروز بازی کردند راضی بودید یا خیر، گفت: کاملا راضی بودم. جوادیان در دفاع چپ بسیار خوب بود و راضی بودم . قطعا این فرایند را تسریع می کنیم و جوانان بیشتری می آورم.

انتهای پیان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 704

به "جلالی: قواعد بازی در این فصل فرق نموده است، از همین فردا نساجی را ترمیم می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: قواعد بازی در این فصل فرق نموده است، از همین فردا نساجی را ترمیم می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید