تور آلمان: ثبت روزانه 50 حمله با چاقو در آلمان در سال 2020

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، بر اساس ارزیابی روزنامه دی ولت از اطلاعاتی که از ایالات مختلف آلمان دریافت نموده است در سال 2020 به صورت میانگین روزانه حدود 50 حمله با چاقو در سراسر این کشور اتفاق افتاده و بیش از 100 قربانی به بار آورده است.

تور آلمان: ثبت روزانه 50 حمله با چاقو در آلمان در سال 2020

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از روزنامه دی ولت آلمان، بر اساس آمارها و ارقام دریافت شده از ایالات آلمان در سال 2020 به صورت میانگین هر روز بیش از 50 حمله با چاقو در آلمان وجود داشته است.

این آمارها بر اساس نتایج تحقیقات روزنامه دی ولت آلمان از وزارتخانه های داخلی ایالات فدرال آلمان به دست آمده است. بر این اساس ادارات پلیس آلمان سال گذشته در مجموع حدود 20 هزار از این گونه حملات را ثبت نموده اند. حمله با چاقو به جرائمی اطلاق می گردد که در آن یک فرد با یک چاقو شخص یا افرادی را تهدید می نماید.

در چند ماه گذشته هم چندین حمله با چاقو در مراکز شهرهای آلمان موجی از ترس و وحشت را ایجاد نموده بود. اواخر ژوئن مردی در فروشگاه بزرگی در ورتسبورگ آلمان 3 زن را به ضرب چاقو کشت. در اوایل نوامبر هم یک مهاجم با یک چاقو به مسافران قطار حمله کرد. مظنونان و عاملان این دو حمله بر اساس تحقیقات صورت گرفته هر دو پناهنده و دارای اختلالات روانی بودند.

تا به حال هیچ ارقامی درباره تعداد حملات با چاقو در سراسر کشور اعلام نشده، اگر چه مقدمات آمارگیری در این باره در اداره فدرال امور جنایی آلمان در سال 2018 صورت گرفته است.

اداره فدرال پلیس جنایی آلمان اعلام نموده که به علت نبود داده های معتبر ارزیابی ها در سطح فدرال در این باره تا به حال شکست خورده است.

ارزیابی که به سفارش روزنامه دی ولت از ایالات آلمان صورت گرفته حالا ابعاد گسترده این پدیده در آلمان را نشان می دهد. بر این اساس در سال 2020 بیشترین تعداد حملات با چاقو در استان نوردراین-وست فالن با 5411 مورد در برلین با 2593 مورد و در نیدرزاکسن با 2377 مورد اتفاق افتاده است. بر اساس آمارهایی که مورد ارزیابی قرار گرفته است حداقل 100 نفر هم در این حملات جان خود را از دست داده اند.

درصد بالایی از حملات با چاقو در اتباط با حشونت های خانگی بوده است. این مسئله در پاسخ هایی که از ایالات مختلف آلمان به دست آمده خود را نشان می دهد. در نیدرزاکسن و برمن آلمان زوج ها و اعضای خانواده عامل حدود 19 درصد این گونه جرائم بوده اند. در استان زاکسن هم از هر 10 قربانی حملات با چاقو یک نفر از اعضای خانواده ها بوده است.

بر اساس اطلاعاتی که از 10 استان آلمان به دست آمده است 60.4 درصد مظنونان در این گونه جرائم تابعیت آلمانی داشته و 39.6 درصد هم از اتباع دیگر کشورها بوده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1130

به "تور آلمان: ثبت روزانه 50 حمله با چاقو در آلمان در سال 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان: ثبت روزانه 50 حمله با چاقو در آلمان در سال 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید