برگزاری 400 کلاس اوقات فراغت در کتابخانه های عمومی سراسر استان یزد

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، محمدمحسن رفیعی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در یزد، با اشاره به برگزاری نشست های تخصصی آنالیز فعالیت های نهاد کتابخانه های استان یزد گفت: با توجه به اهمیت توجه به کیفیت در کتابخانه های سراسر استان، نشست های شورای اداری استان یزد به صورت تخصصی برگزار می گردد.

برگزاری 400 کلاس اوقات فراغت در کتابخانه های عمومی سراسر استان یزد

وی بعلاوه با اشاره به فعالیت های نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد گفت: به منظور افزایش کیفیت برنامه ها و بعلاوه جذب جوانان و نوجوانان به امر کتاب و کتابخوانی برنامه های مختلفی در حال انجام است که جشنواره کتابخوانی رضوی، دومین پویش من و قصه های باباآذر، برگزاری کلاس های اوقات فراغت تابستانی، دوره های کسب وکار های کوچک و انجام فرایند رف خوانی از جمله این برنامه ها است.

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد ادامه داد: همزمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان دومین دوره پویش من و قصه های بابا آذر از 18 تیرماه تا 31 شهریور ماه برگزار می گردد که مراسم معرفی و تجلیل از برگزیدگان در تاریخ 16 مهرماه همزمان با روز جهانی کودک است.

رفیعی ادامه داد: هفتمین رویداد کسب وکار در کتابخانه های عمومی به میزبانی استان یزد و با حضور دکتر میرعبداللهی معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه های عمومی کشور در روز دهم مردادماه امسال برگزار می گردد.

وی بعلاوه ادامه داد: جشنواره کتابخوانی رضوی نیز یکی از جشنواره بسیار خوبی است که در سال های گذشته مورد استقبال مردم یزد قرار گرفته است و امسال نیز تا تا مردادماه تمدید شده است که امیدواریم شاهد حضور بیشتر مردم در این رویداد فرهنگی و ادبی باشیم.

رفیعی با اشاره به تعطیلات تابستانی و اوقات فراغت در کتابخانه های عمومی استان گفت: ما در کتابخانه های عمومی سعی نموده ایم تا با برنامه های متنوع فرهنگی گامی در جهت ترویج کتاب و کتابخوانی برداریم و بدین منظور نیز تعداد 400 کلاس اوقات فراغت را در کتابخانه های سراسر استان برنامه ریزی نموده ایم و در تابستان جاری اجرایی می کنیم.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 25 تیر 1402 بروزرسانی: 25 تیر 1402 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1512

به "برگزاری 400 کلاس اوقات فراغت در کتابخانه های عمومی سراسر استان یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری 400 کلاس اوقات فراغت در کتابخانه های عمومی سراسر استان یزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید