بازی بعدی سازندگان لیمبو و اینساید عظیم است؛ طراحی های عالی آن را ببینید

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، استودیوی بازی سازی پلی دد تا به حال رسما هیچ حرفی از ساخته بعدی خود نزده است. تنها می دانیم که این استودیو، روی پروژه ای بسیار بزرگتر از گذشته کار می نماید. به تازگی و به لطف کوشش استودیوی پلی دد برای جذب نیروی تازه، کمی درباره بازی بعدی این استودیو شنیده ایم. این طور که به نظر می رسد، با یک بازی محیط باز علمی -تخیلی طرف هستیم.

بازی بعدی سازندگان لیمبو و اینساید عظیم است؛ طراحی های عالی آن را ببینید

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ تعداد کم از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

پس از شاهکار قبلی پلی دد، یعنی بازی اینساید، این استودیوی مستقل ظرفیت های بیشتری برای گسترش پیدا نموده است. سال گذشته بود که از سرمایه گذاری اپیک گیمز در این استودیو خبردار شدیم؛ طوری که بازی بعدی استودیوی پلی دد قرار است با تهیه نمایندگی اپیک گیمز و برای تمام پلتفرم ها ساخته گردد.

سرمایه جدید تزریق شده به پلی دد، انگار منجر به گسترش این استودیو شده است. آن طور که در وب سایت این استودیو آمده، 50 نفر در دو شعبه دانمارک و لیتوانی این استودیو، مشغول به کار هستند. با این حال، پلی دد هنوز هم به دنبال گسترش تیم کاری خود است. به تازگی در صفحه جذب نیروی استودیوی پلی دد، ده موقعیت شغلی جدید قرار داده شده.

به شغل های لازم استودیو کاری نداریم، اما شرح و تعدادی طراحی هنری که این آگهی ها را همراه نموده اند، ما را حسابی جذب نموده است.

پلی دد درباره پروژه فعلی خود نوشته است: روی یک بازی سوم شخص محیط کار می کنیم که در دنیایی علمی تخیلی رخ می دهد. بازی برای پلتفرم های مختلف، با استفاده از آنریل انجین و تهیه نمایندگی اپلیک گیمز ساخته می گردد.

معینا بازی سوم شخص به محل دقیق دوربین اشاره ندارد و حتی لیمبو و اینساید هم می توانند سوم شخص دسته بندی گردد. با این حال، آنچه در صنعت بازی به عنوان سوم شخص قلمداد می گردد، معمولا یک پلتفرمر دو بعدی نیست. این را می خواهیم بگوییم که اگر منظور استودیوی پلی دد از یک بازی سوم شخص، همان چیزی باشد که ما در ذهنمان به عنوان سوم شخص تصور می کنیم، آن هم در دنیایی عظیم و محیط باز، در نتیجه با یک بازی عظیم و عجیب طرف خواهیم بود. اجرای چنین چیزی با رویکرد کمال گرایانه سازندگان اینساید، حداقل از نظر ما غیرممکن است.

آرنت جنسن، کارگردان بازی های لیمبو و اینساید، دو سال پیش در مصاحبه ای گفته بود که بازی بعدی آن ها دو بعدی نخواهد بود، چون این موضوع محدودیت هایی در بازی های قبلی به وجود آورده بود.

نکته بعدی، طراحی های هنری جدید و متعددی است که در کنار آگهی جذب نیرو قرار گرفته اند. بعضی از آن ها را قبلا هم دیده بودیم، اما تعدادی از آن ها جدید هستند و دیدی کلی از ذهنیت سازندگان بازی به ما می دهند. از که گیم پلی که ایده ای نداریم، ولی می توانیم بگوییم طراحی های هنری این بازی جدید، شگفت انگیز و مثل همواره چند سطح از آنچه معمولا می بینیم بالاترند.

ساخت بازی بعدی استودیوی پلی دد از اوایل سال 2017 شروع شده است. این استودیو، اعتقادی به معین کردن یک بازه زمانی دقیق برای پروژه های خود ندارد. در وب سایت آن ها نوشته شده که هر کدام از اعضای استودیو، خودشان کارها را زمان بندی می نمایند. ساخت اینساید، در همان سال عرضه لیمبو یعنی سال 2010 شروع و بازی نهایتا در سال 2016 عرضه شد. احتمالا برای این پروژه جدید، حتی بسیار بیشتر از شش سال باید صبر کنیم.

منبع: Video Game Chronicles

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 656

به "بازی بعدی سازندگان لیمبو و اینساید عظیم است؛ طراحی های عالی آن را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی بعدی سازندگان لیمبو و اینساید عظیم است؛ طراحی های عالی آن را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید