بازپخش سریال گاندو از آدینه 15 اسفند در شبکه آی فیلم خبرنگاران

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، آی فیلم سریال پربیننده گاندو را از فردا شب، آدینه 15 اسفند روی آنتن می برد.

بازپخش سریال گاندو از آدینه 15 اسفند در شبکه آی فیلم خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، پخش مجموعه تلویزیونی گاندو به کارگردانی جواد افشار و نویسندگی آرش قادری، از آدینه 15 اسفند از آی فیلم فارسی شروع می گردد.

گاندو یک مجموعه امنیتی و اکشن محصول سال 98 شبکه سه سیما است که فیلمنامه آن را آرش قادری بر اساس مستندات و وقایع تاریخی و کشف جاسوس های داخل و خارج از ایران نوشته است. این مجموعه همچنین به موضوع آقازاده ها نیز اشاره می نماید.

داستان این سریال درباره یک گروه از نیرو های امنیتی کشور است که به پیگیری پرونده های جاسوسی و مقابله با نفوذ می پردازند. قالب اصلی این اثر مبتنی بر تعقیب و گریز است و شناسایی افراد، تیم ها و عملیات های نفوذ، حل معما هایی که حل نشدنی به نظر می رسند و انجام عملیاتی که بیشتر بر هوشمندی و توانایی ذهنی متکی اند تا قدرت فیزیکی، ساختار قصه در این سریال را سامان می دهد.

داریوش فرهنگ، وحید رهبانی، پیغام دهکردی، لیلا اوتادی، سارا خویینی ها، علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند، نگار عابدی، خسرو شهراز، پندار اکبری، عرفان ابراهیمی، مجید نوروزی، علی افشار، اتابک نادری، نیلوفر شهیدی، محمدجواد طاهری، جمشید جهانزاده و بهزاد رحیم خانی در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

بر اساس این گزارش، سریال گاندو از آدینه 15 اسفند هر شب به جز پنجشنبه ها ساعت 22 از آی فیلم فارسی پخش می گردد و بازپخش آن نیز در دو نوبت 6 و 14 روز بعد خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 787

به "بازپخش سریال گاندو از آدینه 15 اسفند در شبکه آی فیلم خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازپخش سریال گاندو از آدینه 15 اسفند در شبکه آی فیلم خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید