انسداد آزادراه تهران ـ شمال

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا و شرایط فعلی استان گیلان تردد همه خودروها غیر از پلاک بومی در مسیرهای ورودی استان شامل آزادراه قزوین ـ رشت، محور اردبیل ـ آستارا و جاده رامسر ـ چابکسر ممنوع است.

انسداد آزادراه تهران ـ شمال

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی راه ها و محدودیت های ترافیکی گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و شرایط فعلی استان گیلان تردد همه خودروها غیر از پلاک بومی در جهتهای ورودی استان شامل آزادراه قزوین ـ رشت، محور اردبیل ـ آستارا و جاده رامسر ـ چابکسر ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها افزود: همچنین به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از ورود خودروهایی که قصد سفر و اقامت به مازندران را دارند جلوگیری می شود. البته تردد وسایل نقلیه که حضور آنها در محورهای استان ضرورت دارد بلامانع است.

وی افزود: محور چالوس و آزادراه تهران ـ شمال تا اطلاع بعدی مسدود است.

محرابی نیا با بیان اینکه در محورهای تهران ـ شمال بارش خاصی گزارش نشده است، گفت: در حال حاضر در جهت شمال به جنوب محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین ـ رشت تردد روان است.

وی از مردم خواست از سفر غیرضروری طبق تأکید ستاد مبارزه با ویروس کرونا خودداری کنند.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: محور تایباد ـ دوغارون در خراسان رضوی که به علت واژگونی تریلر حامل مواد سوختی و به منظور تأمین ایمنی و امنیت مسدود شده بود، بازگشایی شد.

رصد تردد خودروها از طریق 2285 دستگاه ترددشمار جاده ای

وی افزود: در حال حاضر رصد تردد خودرو در جاده ها از طریق 2285 دستگاه تردد شمار انجام می شود که طبق آخرین اطلاع این ترددشمارها در شبانه روز گذشته تردد خودرو در جاده ها نسبت به روز قبل 2.2 درصد کاهش دارد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

وی بیان نمود: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز 19 اسفند از محورهای هراز، فیروزکوه و جاده تهران ـ سمنان ـ مشهد ممنوع است.

محرابی نیا گفت: در محور هراز تردد خودرو از ساعت 15 تا 24 روز یکشنبه 18 اسفند از رودهن به آمل ممنوع است و در صورت اعلام پلیس راه تردد خودرو از ساعت 17 تا 24 همان روز از آبسک به سمت رودهن یکطرفه خواهد بود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور هراز تردد کامیون غیر از مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 امروز 16 اسفند و روز 18 اسفند ممنوع است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 72

به "انسداد آزادراه تهران ـ شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد آزادراه تهران ـ شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید