آنچه در اصفهان برای بازی پرسپولیس وسپاهان رخ داد را در عمرم ندیدم

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمود خوردبین گفت: این همه صحبت و بحث درباره بازی پرسپولیس و سپاهان را درک نمی کنم. من سال ها به عنوان سرپرست و مدیر تیم در لیگ و پرسپولیس فعال بودم. فکر نمی کنم کسی به اندازه من اتفاقات عجیب و غریب دیده باشد، اما آن چه آن روز رخ داد را تا به حال ندیده بودم.

آنچه در اصفهان برای بازی پرسپولیس وسپاهان رخ داد را در عمرم ندیدم

وی در ادامه اضافه کرد: پیش آمده بود که در جریان بازی، یک تیم، زمین را ترک کند یا این که داور، بازی را نیمه تمام بگذارد ولی این که یک تیم در ورزشگاه باشد و بدون هیچ دلیل در زمین حاضر نشود را ندیده بودم.

خوردبین تاکید کرد: در مورد اتفاقات آن روز همه چیز روشن است. مصاحبه های نیروی انتظامی، ناظر مسابقه و تیم داوری را همه شنیدند. حتما همان ها در گزارش آمده است. رسانه ها و تلویزیون هم همه چیز را به مردم نشان دادند. هیچ مسئله ای برای انجام بازی وجود نداشت. کدام تیم به زمین آمد؟ کدام تیم به زمین نیامد؟ موضوع خیلی ساده است. تیم سپاهان شاید پیش خودش فکر کرد، این بازی را انجام نمی دهیم تا بعدا با حضور تماشاگران برگزار شود. آنها تصمیم خودشان را گرفتند و کمیته استیناف هم باید تصمیم خودش را بر اساس قانون بگیرد.

پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در پاسخ به طرح این موضوع از سوی مقام های بعضی باشگاه ها مبنی بر این که در ماجرای پرسپولیس و سپاهان قانون و عدالت نادیده گرفته شود، گفت: کمیته استیناف که نمی تواند به خاطر دل این و آن رأی بدهد. در این صورت سنگ روی سنگ بند نمی شود. این حرفی که زده اند اصلا صحیح نیست. نمی شود که هر تیمی هر وقت خواست بازی کند و هر وقت نخواست بازی نکند. فقط به این مساله فکر کنید که تیم ها بخواهند این کار را رویه کنند و با درست کردن بهانه، یک بازی را لغو کنند یا به تاخیر بیندازند.

محمود خوردبین شرح داد: با توجه به متن قانون و گزارش ناظر و داور و دیگر مقام های رسمی که نمی تواند خارج از اظهارات رسانه ای آنها باشد، این بازی باید سه بر صفر شود و جای تعجب دارد که بعضی آشکارا، خواهان عدم اجرای قانون می شوند.

خوردبین درباره ادامه رقابت های لیگ و مسائلی که در این باره مطرح می شود نیز، اضافه کرد: در شرایط فعلی که کار درستی بود بازی ها تعطیل شود ولی با توجه به اینکه فوتبال تا ابد تعطیل نشده است، هر زمان شروع شد، لیگ باید ادامه پیدا کند. با جابجایی در تقویم این امکان به وجود می آید و در هر حالت، لیگی که تا این جای کار برگزار شده نمی تواند بی نتیجه بماند. پس هر باشگاهی که فکر می کند می تواند جایگاه بهتری داشته باشد، باید به برگزاری آن کمک کند.

وی در خاتمه اضافه کرد: دلم برای بازی های فوتبال تنگ شده است. از طرفی مدام در خانه هستم و حوصله ام سر رفته است. امیدوارم این مشکل هر چه زودتر تمام شود. از مردم می خواهم با وجود آنکه الان کسب و کارها فعال شده است، تا وقتی ضرورت ندارد از خانه خارج نشوند و اگر هم ناچار از حضور در سطح جامعه هستند خیلی مراقب خودشان باشند و توصیه ها را اجرا کنند تا زودتر از دست این بیماری خلاص بشویم. همچنین باز هم به سهم خودم از پزشکان و پرستاران و کادر درمان تشکر می کنم که واقعا از خود گذشتگی کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 202

به "آنچه در اصفهان برای بازی پرسپولیس وسپاهان رخ داد را در عمرم ندیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچه در اصفهان برای بازی پرسپولیس وسپاهان رخ داد را در عمرم ندیدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید