آمار قربانیان کرونا در اروپا از 40هزار نفر فراتر رفت

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، خبرگزاری فرانسه با استناد به آمارهای رسمی دولت های اروپایی بیان کرد که شمار قربانیان ویروس کرونا در قاره اروپا به بیش از 40هزار نفر رسیده است.

آمار قربانیان کرونا در اروپا از 40هزار نفر فراتر رفت

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، خبرگزاری فرانسه روز آدینه با استناد به آمارهای رسمی منتشرشده از سوی نهادهای دولتی در کشورهای اروپایی اعلام نمود که تعداد قربانیان ویروس کرونا (بیماری کووید 19) در قاره اروپا اکنون از مرز 40 هزار نفر عبور نموده است.

ایتالیا با بیش از 14500 مورد مرگ ومیر بر اثر ابتلا به کرونا، بیشترین آمار قربانیان کرونا را بین کشورهای اروپایی به خود اختصاص داده است و پس از این کشور، اسپانیا با حدود 11 هزار مورد مرگ ومیر در رتبه دوم جای گرفته است. این دو کشور در سطح جهانی نیز تا به امروز بیشترین آمار قربانیان ویروس کرونا را داشته اند.

علاوه بر ایتالیا و اسپانیا، 2 کشور اروپایی دیگر (مشخصاً فرانسه و انگلیس) نیز از لحاظ آمار قربانیان ویروس کرونا، از کشور چین که در رسانه های غربی همچنان به عنوان مبدأ شیوع کرونا معرفی می گردد پیش افتاده اند.

ایتالیا و اسپانیا از لحاظ تعداد مبتلایان به کرونا نیز رتبه های اول و دوم را بین کشورهای اروپایی دارند. تا به امروز حدود 120 هزار فرد مبتلا به کرونا در ایتالیا شناسایی شده اند و در اسپانیا نیز تقریباً 118هزار مورد ابتلا به کرونا گزارش شده است.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 141

به "آمار قربانیان کرونا در اروپا از 40هزار نفر فراتر رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار قربانیان کرونا در اروپا از 40هزار نفر فراتر رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید