شروع ساخت 17 بازار جدید میوه و تره بار و طراحی ساخت 9 بازار جدید

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری گفت: طراحی و ساخت 17 بازار جدید میوه و تره بار در نیمه اول امسال آغاز شده و عملیات طراحی و احداث 9 بازار جدید دیگر نیز در نیمه دوم سال آغاز خواهد شد.

شروع ساخت 17 بازار جدید میوه و تره بار و طراحی ساخت 9 بازار جدید

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سید سعید راد با اعلام اینکه علاوه بر طراحی و ساخت 26 بازار جدید، عملیات تخریب و نوسازی 3 بازار قدیمی نیز در دستور کار قرار گرفته است، اضافه کرد: پرداختن به پروژه های عمرانی، نافی خدمات رسانی به شهروندان نیست و مجموعه همکاران سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در تمام سطوح و با تمامی توان، ملزم به ارائه خدمت به شهروندان هستند.

وی با اشاره به اینکه موضوع کنترل پروژه و نظارت های دوره ای برای آگاهی از مسائل و مسائل موجود و رفع کردن آن ها به ویژه در شرایط فعلی که ضرورت رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی از جمله توجه به فاصله گذاری ها و استفاده از ماسک، مضاعف شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اظهار کرد: هر هفته یک میدان میوه و تره بار و بازار های تابعه آن مورد آنالیز قرار می گیرند و ضمن رسیدگی به نقاط ضعف و قوت آن میدان، راه حل های اجرایی بهبود خدمات رسانی میدان و بازار های زیرمجموعه آن، احصاء و پیگیری می گردد.

راد با بیان اینکه بعضی مسائل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، ریشه تاریخی دارند و ساختار های سنتی سازمان در حال بازنگری و اصلاح است، توضیح داد: در مباحثی همچون تحلیل شرایط بازار، نحوه واگذاری غرف و چگونگی نرخ گذاری محصولات، نیازمند تحول و دگردیسی هستیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با درخواست مجدد از شهروندان برای استفاده از ماسک تحت هر شرایطی به ویژه هنگام حضور در میادین میوه و تره بار، با توجه به تاثیر آن در پیشگیری از انتقال و ابتلا به ویروس کرونا، بر لزوم داشتن ماسک برای کارکنان سازمان مدیریت میادین و نیز برای غرفه داران و کارگران میادین و بازارها، تاکید و اعلام کرد: در شرایط سخت موجود تا جایی که توان داشتیم، اجازه ندادیم خللی در خدمت رسانی به شهروندان ایجاد گردد و برای حمایت از سبد خرید و اقتصاد خانواده ها از هیچ کوشش و کوششی دریغ نکرده و نخواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 387

به "شروع ساخت 17 بازار جدید میوه و تره بار و طراحی ساخت 9 بازار جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ساخت 17 بازار جدید میوه و تره بار و طراحی ساخت 9 بازار جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید