خودرو

خبرنگاران استاندار زنجان: هلال احمر صندلی مهمی در مدیریت حوادث دارد

زنجان - خبرنگاران - استاندار زنجان گفت: جمعیت هلال احمر صندلی بسیار مهمی در استانها و حوادث مختلف دارد.

21 فروردین 1400

چرا دچار سرگیجه می شویم؟

یکی از مسائل رایج در جهان این است که بسیاری از مردم به سرگیجه دچار هستند.

14 فروردین 1400

آغاز فروش قسطی یک خودروساز از فردا

به گزارش خبرنگاران، در جدیدترین شرایط فروش شرکت بهمن موتور، وانت کارا تیپ 3 تک کابین و دو کابین از دوشنبه 29 دی تا نهم بهمن 1399 و یا تکمیل ظرفیت، به صورت نقد و اقساط عرضه می شود. در اطلاعیه این پیش فروش ذکر شده که قیمت قطعی نسخه تک کابین وانت کارا تیپ 3 دویست...

28 بهمن 1399

بتسدا و لوکاس فیلم از ساخت بازی ایندیانا جونز خبر دادند

شرکت بازی سازی بتسدا خبر از ساخت یک بازی جدید در دنیای مجموعه ایندیانا جونز داده است. ساخت این بازی به استودیوی ماشین گیمز، یعنی سازنده سری بازی های ولفنشتاین سپرده شده است. اطلاعات دیگری از این بازی ایندیانا جونز در دست نیست و احتمالا هم به این زودی...

26 بهمن 1399

تغییرات هورمونی با رفتار و ظاهر نوجوانان چه می نماید؟

هورمون نوجوانان در سنین بلوغ دچار تغییراتی می گردد که هم در ظاهر و هم در رفتار آن ها ظاهر می گردد اما کنار آمدن با این نوجوانان کمی سخت است.

25 بهمن 1399

نکته هایی برای تمیز کردن کفش

کفش پارچه ای ساده تر تمیز می شود. بعد از استفاده از تالکوم، یک مخلوط را با آب گرم، صابون و جوش شیرین آماده کنید.

23 بهمن 1399

افزایش قیمت شاهین به بالای 300 میلیون تومان در بازار

خبرنگاران : نایب رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت:قیمت کارخانه خودروی شاهین 260 میلیون تومان است و احتمالا در صورت ورود به بازار، با قیمت بالای 300 میلیون تومان خرید و فروش شود.

13 بهمن 1399

مراقبت های پس از کاشت مو؛ باید ها و نباید ها

مراقبت های بعد از کاشت مو شامل روش ها و دستورالعمل هایی که برای محافظت از موهای پیوند شده باید رعایت کنید. مواردی مانند نحوه شست وشوی موها، تنظیم شرایط خواب، رژیم غذایی و مواردی از این دست.

7 بهمن 1399

از هر 4 کودک آمریکایی یک نفر در خطر گرسنگی واقع شده است

سازمان غذا و دارو آمریکا پیش بینی کرده که یک کودک از هر چهار کودک آمریکایی ممکن است تا خاتمه سال جاری گرفتار گرسنگی شود.

6 بهمن 1399

تمیز کردن لکه های میوه و توت از روی لباس

با این روش لکه های میوه و توت را از بین ببرید. لکه های توت، بستنی های میوه ای و سبزیجات را می توان به راحتی با آب از بین برد.

4 بهمن 1399

خبرنگاران کارخانه نیمه تمام سیمان خلخال تعیین تکلیف می گردد

اردبیل - خبرنگاران - استاندار اردبیل گفت: پروژه نیمه تمام کارخانه سیمان خلخال پس از چندین سال توقف معین تکلیف شده و برای راه اندازی واحد تولیدی دیگر به سرمایه گذار جدید واگذار می گردد.

2 بهمن 1399

خبرنگاران معاون وزیرخارجه انگلیس: باب دیپلماسی برای اجرای برجام باز شده است

لندن - خبرنگاران - معاون وزیر امورخارجه انگلیس که تا به امروز کشورش از تعهدات برجامی خود شانه خالی و در قبال تروریسم اقتصادی آمریکا سکوت معناداری کرده است، با اشاره به گام های کاهنده ایران ذیل این توافق ادعا کرد که با روی کار آمدن دولت جدید آمریکا باب...

30 دی 1399

شجاعی مقابل پیکان هم سرمربی تراکتور است

باشگاه تراکتور برای انتخاب سرمربی جدید خودش عجله ندارد.

27 دی 1399

کاهش قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی

خبرنگاران : رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران، در تشریح شرایط بازار خودرو طی یک هفته فعالیت پس از تعطیلات دو هفته ای، ضمن تاکید براینکه ثبات قیمت ها در بازار آزاد، از پیش بینی ریزش بیشتر قیمت خودروهای داخلی طی چند هفته آینده...

20 دی 1399

خودروی خورشیدی که هرگز شارژ نمی گردد

یک شرکت فراوری کننده خودرو برقی به تازگی پیش فروش خودروهای الکتریکی خورشیدی خود را که هرگز به شارژ احتیاج ندارند، شروع نموده است.

18 دی 1399

انتقال تجهیزات نظامی جدید آمریکا به حومه استان الحسکه

به گزارش خبرنگاران به نقل از شفق نیوز، ائتلاف آمریکا تجهیزات نظامی جدیدی را وارد پایگاه های خود در مناطق شمال شرقی سوریه کرده است.

16 دی 1399

موج سواری سیاسی به بازار خودرو رسید

در شرایطی که بازار نیمه تعطیل است و عرضه و تقاضا وجود ندارد، بعضی معامله گران در بازار خودرو روی موج اخبار سیاسی نوسان قیمت ایجاد می نمایند.

13 دی 1399

آخرین آمار صادرات دانش بنیان ها، بیشترین صادرات در صنایع معدنی

مسعود حافظی در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد آخرین شرایط صادرات دانش بنیان ها گفت: تعداد 300 شرکت دانش بنیان آمار رسمی صادرات دارند که این تعداد شرکت رکورد صادراتی هم داشته اند.

9 دی 1399

ورود 30هزار روبات سرباز به ارتش بریتانیا

ارتش بریتانیا در حال پیشبرد برنامه های توسعه و استقرار چند هزار روبات رزمی است که برخی از آنها ممکن است اتوماتیک و مستقل باشند.

3 دی 1399

مزایای پیروزی بایدن به روایت رویترز

خبرنگاران : خبرگزاری انگلیسی رویترز در گزارشی به مزایای پیروزی جو بایدن در انتخابات آمریکا پرداخته و آن را از جنبه های مختلف بررسی کرده است.

15 آذر 1399
تعداد: (55)