پیرلو می تواند از زیدان هم بهتر عمل کند

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، الساندرو دل پیرو، اسطوره یوونتوس به موفقیت آندره پیرلو در این تیم امیدوار است.

پیرلو می تواند از زیدان هم بهتر عمل کند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دیشب باشگاه یوونتوس در کمال تعجب خاطرنشان کرد پیرلو به عنوان سرمربی جدید این باشگاه و به عنوان مائوریتسیو ساری برگزیده شده است. الساندرو دل پیرو ضمن ابراز تعجب از این انتخاب مدعی شد پیرلو حتی می تواند بهتر از زین الدین زیدان نیز عمل نموده و پیروزیت های فراوانی کسب کند.

الساندرو دل پیرو گفت: صادقانه بگویم، من تصور نمی کردم پیرلو سرمربی یوونتوس گردد و این انتخاب برای من هم جای تعجب دارد. من پیش از این از اینکه پیرلو راهنمایی تیم زیر 23 را به عهده گرفت خرسند شده و تصور می کردم که این یک تصمیم صحیح برای او است، اما حالا پیرلو یک قدم به جلو برداشته و بنابراین من فقط می توانم برای او آرزوی پیروزیت کنم.

فکر می کنم درک عمومی در خصوص بازیکنانی که سرمربی می شوند در ایتالیا در حال تغییر است. پیش از این این فرایند احتیاج به طی کردن فرایند طولانی در لیگ های پایین تر برای یادگیری شرایط این حرفه وجود داشت، اما در سال های اخیر ما شاهد بودیم که گنارو گتوزو و همچنین فیلیپو و سیمونه اینزاگی پیروز ظاهر شده اند. آنها بازیکنان خوبی بودند و بلافاصله کارشان را در تیم های عظیم آغاز کردند.

مقایسه پیرلو با زیدان عادلانه نیست، زیرا زیرو در گذشته در تیم جوانان رئال مادرید کار نموده و در ادامه دستیار کارلو آنچلوتی هم بود، اما پیرلو همه چیز برای ارائه عملکردی حتی بهتر از زیدان هم دارد. پیرلو پیش از این باشگاه، بازیکنان و مدیران را می شناسد و بنابراین من فکر می کنم آنها می توانند ارتباط روشن داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 398

به "پیرلو می تواند از زیدان هم بهتر عمل کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیرلو می تواند از زیدان هم بهتر عمل کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید