هفتمین مسابقه از مجموعه مسابقات دانشجویی کتابخوانی هشت بهشت برگزار می شود

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، هفتمین مسابقه از مجموعه مسابقات دانشجویی کتابخوانی هشت بهشت با موضوع کتاب آن مرد با باران می آید با جوایز سه میلیون ریالی به صورت مجازی برگزار می شود.

هفتمین مسابقه از مجموعه مسابقات دانشجویی کتابخوانی هشت بهشت برگزار می شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، هفتمین مسابقه از مجموعه مسابقات دانشجویی کتابخوانی هشت بهشت با موضوع کتاب آن مرد با باران می آید با جوایز 3 میلیون ریالی به صورت مجازی برگزار می شود. زمان برگزاری آزمون این دوره از مسابقات 24 بهمن ماه از ساعت 9 تا 24 (به صورت مجازی) تعیین شده است.

طبق نظر شورای مسابقه کتابخوانی هشت بهشت جوایز مسابقات به قید قرعه به شرکت نمایندگانی تعلق می گیرد که پیروز به کسب حداقل 60 درصد نمره آزمون شده باشند.

هم چنین پس از برگزاری 8 دوره مسابقه طی یکسال جایزه ویژه هشت بهشت به 8 برگزیده ای تعلق می گیرد که طی این مدت (8 دوره مسابقه) بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند.

این مجموعه مسابقات را معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه علم و فرهنگ، دانشگاه علوم پزشکی تهران و بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می کند.

علاقه مندان برای ثبت نام و شرکت در این مجموعه مسابقات می توانند به پایگاه اینترنتی به نشانی bookrc.ir و یا به آدرس صفحه اینستاگرام https://instagram.com/fjutehran?igshid=8pcq97bys0lu مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 695

به "هفتمین مسابقه از مجموعه مسابقات دانشجویی کتابخوانی هشت بهشت برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفتمین مسابقه از مجموعه مسابقات دانشجویی کتابخوانی هشت بهشت برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید