نکیسا: سیدجلال اسطوره تمام نشدنی است، گروه بررسی پرسپولیس روی گل های خورده کار کند

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، دروازه بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که گروه بررسی باید ضعف تیم را روی گل هایی که این تیم دریافت می نماید، شناسایی کند.

نکیسا: سیدجلال اسطوره تمام نشدنی است، گروه بررسی پرسپولیس روی گل های خورده کار کند

نیما نکیسا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد نمایش پرسپولیس مقابل گوای هند که با رجحان 2 بر یک سرخپوشان همراه بود، گفت: بسیار افسوس خوردم از گل هایی که می شد بزنیم، اما نزدیم. با این حال خیلی خوب است که یک تیم در روزی هم که خوب عمل نمی نماید و موقعیت از دست می دهد، برنده می گردد.

وی ادامه داد: گوا حریف بسیار سختی برای پرسپولیس بود، به این دلیل که آنها تمام مناطق مدنظر پرسپولیس برای طراحی حملات را بسته بودند. با این حال بازیکنان گوا در همان نیمه اول نشان دادند که شرایط بدنی خوبی ندارند و از دقیقه 65 یا 70 به بعد، دیگر توانی برای مقابله نداشتند. آنچه بازیکنان پرسپولیس باید خوب بدانند، این است که اگر در بازی های عظیم و حساس اینگونه موقعیت ها را هدر بدهند، نتیجه دریافت سخت خواهد شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به خراب کردن موقعیت ها از سوی بازیکنان این تیم، اظهار داشت: یک تیم باید بتواند حداقل نیمی یا یک سوم موقعیت های خود را تبدیل به گل کند. برای بهتر شدن در این بخش هم باید صبر و حوصله کرد و در تمرینات مشکل رفع گردد. در مجموع فکر می کنم تعویض های یحیی گل محمدی بسیار حساب شده بود و او تعویض هایش را به خوبی خرج کرد.

نکیسا با تمجید از عملکرد کاپیتان پرسپولیس گفت: سیدجلال حسینی اسطوره تمام نشدنی پرسپولیس و الگوی بسیار خوبی برای جوانان و نوجوانان امروز فوتبال ایران است که می خواهند وارد فوتبال حرفه ای شوند. سبک زندگی او، نقشی که در زمین ایفا می نماید و سلامتی که دارد، یک الگوی بسیار خوب است. سیدجلال حسینی و مهدی ترابی دو بازیکنی بودند که مقابل گوا عالی عمل کردند.

دروازه بان پیشین پرسپولیس درباره گلی که این تیم مقابل گوا دریافت کرد، مطرح نمود: پرسپولیس ابتدا در سرعت بازی و زمانی که حریف با سرعت بالا توپ را انتقال می دهد، دچار مشکل می گردد. این مشکل به خصوص بین دو مدافع که جلوتر بازی می نمایند بیشتر است. گلی هم که دریافت شد، عدم هماهنگی بین خط دفاعی و دروازه بان بود که در بازی با الریان هم پیش آمد. روی یک موقعیت مشابه هم کم مانده بود باز دروازه پرسپولیس باز گردد که گروه بررسی باید روی این مسئله کار کند تا مشکل رفع گردد.

وی با انتقاد از اقدام کنعانی زادگان برای زدن ضربه پنالتی دوم این تیم گفت: فوتبال حرفه ای جهان، احساسات بر نمی دارد. اگر گل سوم را به گوا زده بودیم، در نیمه دوم حداقل دو گل دیگر به این تیم می زدیم. با این اتفاق هم اعتماد به نفس تیم بالاتر می رفت، هم باعث افزایش تفاضل گل می شد و هم خط و نشانی برای دیگر حریفان بود. البته که بازی در آن آب و هوای گرم و شرجی هند سخت است و طبیعتاً بازیکنان هم هر چه جلوتر می فرایند دچار افت بدنی می شوند. اینجا نقش کادرپزشکی و ماساژورهای تیم باید تعیین گردد که با درایت خود، بازیکنان را به خوبی برای بازی های بعدی ریکاوری نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 848

به "نکیسا: سیدجلال اسطوره تمام نشدنی است، گروه بررسی پرسپولیس روی گل های خورده کار کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکیسا: سیدجلال اسطوره تمام نشدنی است، گروه بررسی پرسپولیس روی گل های خورده کار کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید