اقامت توریستی ترکیه: صبا راد و لاکچری بازی در بازگشت از ترکیه !

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، خبرنگاران: رونمایی صبا راد مجری زن صدا و سیما از خانه جدیدش در تهران و بالکن و بخش های این خانه را در این ویدیو ببینید.

اقامت توریستی ترکیه: صبا راد و لاکچری بازی در بازگشت از ترکیه !

بهترین تجربه سفر را با اقامت توریستی ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا تا آنتالیا رویایی و بالون سواری در شهرهای ترکیه تا کلی تفریح دیگر در انتظار شماست، خاطراتی از مردم مهمانواز ترکیه که همیشه در ذهن شما خواهد ماند.

صبا راد با خواننده مشهور کشورمان مانی رهنما ازدواج نموده است. ظاهرا زندگی خوبی را مانی رهنما با صبا راد رقم زده است. صبا راد و همسرش یک خانه در ترکیه دارند.صبا راد اخیرا به ایران بازگشت. صبا راد فیلم ها و استوری های متعددی از خانه اش در ایران منتشر کرد.

به گزارش خبرنگاران، صبا راد مجری زن صدا و سیما که چند روزی است به تهران برگشته در پی اجاره کردن خانه بود که در چیتگر در یک برج لوکس منزلی را اجاره نموده است. (البته خودش می گوید اجاره نموده است ممکن است خریده باشید !)

صبا راد این روزها به شدت درگیر اینستاگرام شده و خیلی از مسائل شخصی زندگی اش را با فالوورهایش به اشتراک می گذارد و همین علت باعث به وجود امدن حاشیه های زیادی شده است. او اول زندگی اش را فروخت و به ترکیه رفت و آنجا خانه ای خرید (تقریبا لاکچری و بزرگ) و بعد از مدتی حالا دوباره به تهران برگشته و یک منزل لاکچری در دریاچه چیتگر اجاره نموده است.

یکی از جنجالی ترین حاشیه زندگی صبا راد و همسر خواننده اش مانی رهنما لایو آنها درباره مهاجرتشان بود. شاید وقتی آن لایو را گرفتند به این فکر نمی کردند که ممکن است خیلی زود پشیمان شده و به ایران برگردند. حتی مدتی هم مادر مانی رهنما کنار آنها در ترکیه زندگی می کرد ولی تعیین نیست چرا صبا راد و مانی رهنما تصمیم گرفته اند که خانه لاکچری شان در ترکیه را رها و به ایران برگردند. احتمال خیلی زیاد مسئله کاری است. صبا راد (فاطمه راد) مجری سابق صدا و سیما است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 گویندگی را از برنامه ورزش ـ نشاط ـ تندرستی شروع نموده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. او مدتی بود که در پی تاسیس برنامه مستقل اینترنتی بوده است.

منبع: برخط نیوز

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه تفریح دارد

منبع: رکنا
انتشار: 12 آبان 1400 بروزرسانی: 12 آبان 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1084

به "اقامت توریستی ترکیه: صبا راد و لاکچری بازی در بازگشت از ترکیه !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت توریستی ترکیه: صبا راد و لاکچری بازی در بازگشت از ترکیه !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید