راه اندازی مرکز واکسیناسیون در دانشگاه شهید چمران اهواز

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، خبرنگاران/خوزستان مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز از راه اندازی یک مرکز واکسیناسیون در این دانشگاه خبر داد.

راه اندازی مرکز واکسیناسیون در دانشگاه شهید چمران اهواز

بابک محمدیان در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به راه اندازی یک مرکز واکسیناسیون در دانشگاه شهید چمران اهواز، اظهار کرد: این مرکز برای واکسیناسیون، دانشجویان شهید چمران اهواز، دانشجویان جهاد دانشگاهی، دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان، اعضای هیات علمی، همه کارکنان و پرسنل خدماتی دانشگاهی و خانواده آن ها راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه مرکز واکسیناسیون در سلف بهاران یا سلف دانشکده کشاورزی راه اندازی شده است، ادامه داد: فعالیت این مرکز واکسیناسیون از 8 صبح هر روز آغاز می شود و تا ساعت 14 بعد از ظهر ادامه دارد. البته درصورتی که استقبال زیاد باشد، امکان افزایش ساعات فعالیت وجود دارد. ممکن است برخی از دانشجویان یک دوز را در شهرستان ها دریافت کرده باشند که می توانند دوز دوم را در این مرکز دریافت کنند.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در سرانجام گفت: واکسیناسیون همه دانشگاهیان در راستای این است که بتوانیم میزبان دانشجویان تحصیلات تکمیلی در ماه ها یا ترم های آینده به صورت حضوری باشیم. از همکاری معاونت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی اهواز و ریاست دانشگاه برای نهایت تلاش و همکاری شان، تقدیر و تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1048

به "راه اندازی مرکز واکسیناسیون در دانشگاه شهید چمران اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی مرکز واکسیناسیون در دانشگاه شهید چمران اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید