توقف 200 مسافر قطار تهران-یزد در بادرود

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، خبرنگاران/اصفهان 200 مسافر قطار یزد به تهران که صبح امروز در دو کیلومتری ایستگاه بادرود در استان اصفهان دچار حادثه شده بود، 30 دقیقه پیش با قطار جدید راهی مقصد شدند.

توقف 200 مسافر قطار تهران-یزد در بادرود

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: قطار یزد به تهران صبح امروز (پنجشنبه-6خردادماه) در دو کیلومتری بادرود به علت نقص فنی و حریق جزئی در موتورخانه آن، متوقف شد.

وی با اشاره به اینکه این قطار حدود ساعت 10 صبح متوقف شد، گفت: بلافاصله نیروهای آتش نشانی و اورژانس به محل حادثه رفتند، اما خوشبختانه حادثه جزئی بود و با اطفائیه دستی در قطار کنترل شد.

شیشه فروش ادامه داد: تعمیرات این قطار طول می کشید به همین دلیل اداره راه آهن اصفهان یک وسیله به محل اعزام کرد و قطار را به ایستگاه بادرود آورد، مسافران نیز در ایستگاه برای اقامه نماز و صرف ناهار توقف کردند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه مجروحی نداشت، اضافه کرد: همزمان با اعلام این حادثه یک قطار از ایستگاه یزد حرکت و در بادرود مسافران را سوار کرد تا به مقصد برساند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه حدود 30 دقیقه پیش 200 مسافر این قطار با قطار جدید راهی مقصد شدند، گفت: این حادثه در محدوده مدیریتی اداره کل راه آهن یزد بود، ولی در حوزه استحفاظی استان اصفهان رخ داد و اصفهان یاری کرد و خوشبختانه این قطار جایگزین از ایستگاه بادرود به سمت مقصد حرکت کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 923

به "توقف 200 مسافر قطار تهران-یزد در بادرود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف 200 مسافر قطار تهران-یزد در بادرود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید