اعتراف به قتل زن همسایه به دلیل نیت شوم

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، وقتی زن جوان گم شد، هیچ کس فکرش را نمی کرد او قربانی نیت شوم مرد همسایه شده است. ماجرا به اواسط فروردین ماه بازمی شود. مردی به پلیس مراجعه کرد و گفت: من کارمند هستم و همسرم خانه دار، چند روز پیش همسرم برای خرید از خانه خارج شد و حالا نه تلفن همراهش را پاسخ می دهد نه خبری از او داریم.

اعتراف به قتل زن همسایه به دلیل نیت شوم

روزنامه هفت صبح در ادامه نوشت: در همین بین که پلیس برای یافتن زن جوان تحقیقات خود را آغاز نموده بود، جسد زنی که کابل و سیم دور گردنش بود در حالی که خفه اش نموده بودند در بیابان های اطراف آبیک قزوین پیدا شد.

گم شدن زن و نقش همسایه

تحقیقات درباره گم شدن زن جوان توسط پلیس ادامه داشت. در آنالیز های محلی و دوربین های منطقه تعیین شد آخرین بار این زن به همراه مرد همسایه رویت شده است. پلیس این مرد را برای پاره ای توضیحات احضار کرد و این مرد در ابتدا گفت اصلا خبری از زن همسایه شان ندارد. اما پلیس به رفتار های این مرد بسیار مشکوک می گردد تا این که او می گوید: من قصد داشتم تا مبل های منزلم را به فروش برسانم و، چون می دانستم زن همسایه با بقیه خانم های همسایه گروه واتساپی دارند؛ تصمیم گرفتم به او بگویم.

در کوچه که او را دیدم به او ماجرای فروش مبل ها را گفتم و قرار شد او برای عکس دریافت از مبل ها و گذاشتن در گروه شان به خانه ام بیاید. یک باره، اما این زن حالش بد شد و افتاد و من که خیلی ترسیده بودم او را داخل یک پتو پیچیدم و با ماشین به بیابانی حوالی آبیک قزوین بردم. اما من بی گناه هستم و فقط ترسیدم که ماجرا را از ابتدا بازگو کنم، اما من باز هم تاکید می کنم که بی گناه هستم.

اعتراف قاتل

چند روز از این ماجرا گذشته بود که مرد همسایه اعتراف عجیبی کرد و گفت او قاتل است. این مرد در آخرین بازپرسی اش اعتراف کرد: این خانم در همسایگی من زندگی می کرد. روز حادثه وقتی او را دیدم تصمیم گرفتم تا ماجرای فروش مبل ها را با او در میان بگذارم و او هم برای عکس دریافت از مبل ها به منزلم آمد. یک لحظه از خود بی خود شدم و وسوسه های شیطانی به سراغم آمد.

به سمت این زن هجوم بردم که زن همسایه متوجه نیت شوم من شد و آغاز کرد به داد و فریاد کردن تا همسایه ها را از اقدام من باخبر کند. من هم از ترس این که آبرویم برود او را هل دادم و بعد هم خفه اش کردم و جنازه اش را داخل پتو پیچیدم و به بیابان های اطراف آبیک قزوین منتقلش کردم. این مرد در اعترافاتش گفت: بسیار از این ماجرا پشیمان هستم. در حال حاضر او جهت تعیین شدن جزئیات بیشتر حادثه در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 914

به "اعتراف به قتل زن همسایه به دلیل نیت شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف به قتل زن همسایه به دلیل نیت شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید