آذری جهرمی: ظرفیت تولید موبایل متناسب با نیاز مردم نیست

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برگزاری جلسه ای مشترک با اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی در هفته جاری با موضوع تولید موبایل در داخل کشور خبر داد، گفت: ظرفیت تولید موبایل متناسب با نیاز مردم نیست و باید تلاش خود را در این زمینه دوچندان کنیم.

آذری جهرمی: ظرفیت تولید موبایل متناسب با نیاز مردم نیست

به گزارش خانه ملت، محمدجواد آذری جهرمی روز یکشنبه درباره شرایط تولید موبایل و لپ تاپ در داخل کشور، اظهارکرد: وظیفه وزارت ارتباطات تقویت اکوسیستم حمایت از صنعت تولید موبایل و لپ تاپ است که از محل وجوه اداره شده، ایجاد تسهیلات در واردات قطعات و تامین خط اعتباری برای تولید موبایل پیگیری های لازم در حال انجام است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه بخشی از فرایند تولید موبایل در ایران وظیفه وزارت صنعت، معدن و تجارت است، اضافه نمود: جلسات متعددی با حضور معاونان وزارت ارتباطات و وزارت صمت در این راستا برگزار شده و کارخانه هایی برای این منظور شکل گرفته است.

آذری جهرمی از برگزاری جلسه ای مشترک با اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی در هفته جاری با موضوع تولید موبایل در داخل کشور خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این جلسه جذب مشارکت این افراد برای تولید موبایل در داخل کشور است.

وی با بیان اینکه دولت نیز از طریق وزارت دفاع و توسط صاایران به موضوع تولید موبایل ایرانی ورود کرده است، اضافه نمود: علیرغم همه تلاش ها، واقعیت این است که ظرفیت تولیدی، متناسب با نیاز مردم نیست و ما باید تلاش خود در این حوزه را دوچندان کنیم که وزارتخانه های ارتباطات و صمت در حال پیگیری این موضوع هستند.

منبع: انتخاب
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 645

به "آذری جهرمی: ظرفیت تولید موبایل متناسب با نیاز مردم نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری جهرمی: ظرفیت تولید موبایل متناسب با نیاز مردم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید