چرا از ظرفیت نخبگانی تمام 75 هزار وکیل دادگستری استفاده نمی کنیم؟

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه گفت: چرا اصرار داریم فقط از گروهی خاص به عنوان نمایندگان جامعه وکلا در جلسات مهمی که منافع کل صنف را تحت تاثیر قرار می دهد استفاده کنیم؟

چرا از ظرفیت نخبگانی تمام 75 هزار وکیل دادگستری استفاده نمی کنیم؟

به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی و قضائی گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران، علی بهادری جهرمی پنج شنبه شب گذشته در لایو اینستاگرامی خود که با استقبال گسترده وکلا و کارشناسان روبرو شد در خصوص نگارش آیین نامه های قضائی گفت : چرا اصرار داریم فقط از گروهی خاص به عنوان نمایندگان جامعه وکلا در جلسات مهمی که منافع کل صنف را تحت تاثیر قرار می دهد استفاده کنیم؟

وی با اشاره به لزوم تعامل جهت حل مسائل صنف و لزوم استفاده از نمایندگانی که قدرت چانه زنی مناسب داشته و با پذیرش از سوی نهادهای همکار همچون قوه قضائیه، سازمان امور مالیاتی و... روبرو گردند، اعلام کرد: به فرض که این نمایندگان خاص بهترین وکلای کشور باشند، آیا نباید از ظرفیت 75 هزار وکیل دیگر نیز استفاده کرد؟ آیا بین سایرین دیگر وکیل خوبی پیدا نمی گردد؟ آیا نمی توان حداقل از ظرفیت اعضای هیات مدیره کانون های وکلای سایر استانها نیز در جلسات مهم بهره برد؟

انتهای پیغام/4145

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 164

به "چرا از ظرفیت نخبگانی تمام 75 هزار وکیل دادگستری استفاده نمی کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا از ظرفیت نخبگانی تمام 75 هزار وکیل دادگستری استفاده نمی کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید