مقاله: آیا نصب پارکت روی سرامیک امکان پذیر است؟

به گزارش دنیای با نشاط مدرسه، 4. فاصله بین پارکت ها را از طریق مواد مخصوص برای عدم نفوذ آب پر کنید. زیرا پارکت ها در بربر رطوبت مقاوم نیستند و به اصطلاح باد می نمایند.

مقاله: آیا نصب پارکت روی سرامیک امکان پذیر است؟

1. قبل از نصب پارکت ها روی سرامیک ابتدا با توجه به متراژ اتاق پارکت ها را تقسیم بندی کنید تا پارکت ها هدر نروند و بتوانید در مصرف آن ها صرفه جویی کنید. هنگام اندازه گیری توجه کنید که باید بین لبه دیوار و پارکت ها حدود 4 تا 5 سانتی متر فاصله بگذارید.

2. فاصله بین دیوار و پارکت را که در مرحله قبلی در نظر گرفتید، باید با یک نگه دارنده محکم گردد. بعد از آن از یک سمت دیوار خانه آغاز کنید به چیدن پارکت ها به صورت طولی. اطمینان پیدا کنید که تکه های پارکت کاملا کنار هم و بدون فاصله از هم قرار بگیرند. سپس با یک چکش نرم و پلاستیکی آن ها را در جای خود محکم کنید تا به آن ها صدمه وارد نگردد.

3. زمانی که پارکت ها را به صورت طولی چیدید و ردیف اول تمام شد به سراغ ردیف دوم بروید و این کار را آنقدر ادامه دهید تا فضای شما کامل گردد. اگر در گوشه اتاق جای کافی برای پارکت وجود نداشت آن را برش دهید تا کاملا به اندازه گوشه در بیاید و کف اتاق و فضای مورد نظر کاملا پوشیده گردد.

منبع مقاله: آیا نصب پارکت روی سرامیک امکان پذیر است؟

انتشار: 14 آبان 1400 بروزرسانی: 14 آبان 1400 گردآورنده: donyaye-baneshate-madrese.ir شناسه مطلب: 1086

به "مقاله: آیا نصب پارکت روی سرامیک امکان پذیر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آیا نصب پارکت روی سرامیک امکان پذیر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید